banner851

banner955

TÜGVA’NIN AÇILIŞINA KATILDI…

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "TÜGVA'nın bir duruşu var; bu ülkenin değerlerinin korunması, geleneklerinden kopulmaması, kimliğin erozyonunun durdurulup ihyası, çok daha aydınlık bir geleceği çocuklarımız ve gelecek nesiller için inşa etmek." dedi.

Siyaset 11.12.2021, 20:34
4971
TÜGVA’NIN AÇILIŞINA KATILDI…

TÜGVA Düzce'nin Gümüşova ilçesindeki yeni binasının açılışına katılan Erdoğan, vakfın Türkiye'nin dört bir yanında gençlere yönelik mekanlar ile projeler oluşturduğunu ve onları desteklediğini söyledi.

Vakfın spor, kültür-sanat, edebiyat, kitap tahlil grupları, kamplar ve yaz okulları gibi çalışmalar yaptığını aktaran Erdoğan, "TÜGVA'nın bir duruşu var; bu ülkenin değerlerinin korunması, geleneklerinden kopulmaması, kimliğin erozyonunun durdurulup ihyası, çok daha aydınlık bir geleceği çocuklarımız ve gelecek nesiller için inşa etmek. Bunun için de bu donanımlara sahip dene-yap atölyeleri, icathaneler var. Teknoloji ile bir arada olacaklar. Üniversitelerde TEKNOFEST yarışmalarında dereceler alacaklar, bir araya gelecekler, ülkenin meselelerini değerlendirecekler. Kendi geleceklerini konuşacaklar. 'Bu ülkeyi nasıl daha güçlü kılarız ve hizmet ederiz.' diyecekler." diye konuştu.

Erdoğan, Türkiye genelinde temsilcilikler, gençlik merkezleri, kitap kafeler, icathaneler gibi mekanlarla gençleri kendi alanlarına yönelik faaliyetler yapmaya yönlendirdiklerini dile getirerek, "Onun için 'Yeni nesil gençlik vakfı' diyoruz. Gençlerimiz açıyor, onlar yönetiyor." ifadelerini kullandı.

Dua edilmesinin ardından Erdoğan, Vali Cevdet Atay, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve beraberindekiler, açılışını yaptıkları hizmet binasını gezdi.

Öte yandan Erdoğan, kentte basına kapalı gerçekleştirilen "Gençlik STK'ları Platformu Anadolu Buluşması" programına katıldı.

Erdoğan, ayrıca Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki gençlik merkezini ziyaret ederek, antrenman yapan Düzce Gençlik Merkezi engelli okçuluk sporcularıyla ok attı ve onlarla sohbet etti.

banner844
Yorumlar (15)
vatandaş 12 ay önce
vakıf sorumlusunun yanında el bağlamakta ilginç
şakacı 12 ay önce
devletin imkanlarıyla dernekcilik yap
buminhan 12 ay önce
devlet memurları işte.istersen,z gitmeyebilirdiniz.Zaten Bilalin babası gidici..
Düzcelii 12 ay önce
Merak etmeyin bir 10 yıl sonra ki yeni fetö benzeri yapılanmanın temelleri bunlar.
Harun Öztürk 13 ay önce
Bilal Erdoğan ağabey, kaliteli bir insandır. Fitne peşinde koşmaktan kendi işini yapmaya vakit bulamayıp, başka her işi biliyormuş gibi konuşanlar suyu bulandırmak amacını taşıyorlar. Türkiye Gençlik Vakfı da diğer kurum ve kuruluşlarımız da bu ülke için çalışır ve Bilal Erdoğan bu milletin saygın ve saygılı bir evladıdır.
Mevlüt 13 ay önce
Bilal efendiye koşarak giderler vatandaş ile randevu bile vermezler herşeyin özeti bu kadar basit
Gençlik 13 ay önce
Bu vakıf sınav mülakatları için referan görevi mi yapacak? Sırf Cumhurbaşkanının oğlu diye oraya toplanan Devlet adamlarını kınıyorum!
Yorumcu 13 ay önce
Eyvah arazilere el koyacaklar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız