banner851

banner614

TÜM OKLAR “KABİNE”Yİ GÖSTERİYOR

banner619

AK Parti, merakla beklenen milletvekili adaylarını açıklarken Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün listede yer almaması muhtemel AK Parti kabinesinde yer alacağı tahminlerini güçlendirdi. AK Parti kulislerine göre; Özlü yeniden bakan olarak görevlendirilecek.

banner846
Siyaset 22.05.2018, 13:47 22.05.2018, 16:52
3271
banner844

24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’ne yönelik aday listelerinin YSK’ya teslim edilmesi için son gün olan 21 Mayıs’ta partilerden bir bir aday açıklaması geldi. AK Parti’de Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün listede adı geçmemesi muhtemel kabinede yer alacağı görüşünü kuvvetlendirdi.

AK Parti’nin tekrar iktidara gelmesi halinde kurulacak yeni kabinede yerinin hazır olduğu konuşulan Özlü’nün yeniden bakanlık görevine gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Düzce’de 1 bakan, 3 milletvekili hedefinde olan Düzce teşkilatının Ankara’da bu yöndeki taleplerini genel merkeze ilettiği bilinirken, listenin açıklanması ile birlikte Özlü’nün adaylar arasında yer almaması bakan olarak görevine devam edeceği tahminlerini güçlendirdi.

Dün Düzce’ye bir ziyaret gerçekleştirerek, adayları tebrik eden Bakan Özlü, bazı bakanlar gibi kendisinin de listede yer almadığını belirterek, “Elbette bu durum Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleri. Seçim süresi boyunca diğer illerde genel merkez tarafından bana verilecek görevlerin dışında Düzce’de olacağım. Seçim çalışmalarına adaymışım gibi katılacağım. Düzce’nin 3 adayı yok, Düzce’nin 4 adayı var. Birisi de benim.” dedi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (11)
Ekonomist 3 yıl önce
Artık Düzcede düşünen insan istiyorum! Çok şey mi istedim?
Vatandaş 3 yıl önce
Bu dönemde 2 tanede başka partiden milletvekili çıkan bi şeyler farklılaşsın aynı şeylerden bıktık onun içinde bu dönem oy yok
Vatandaş 3 yıl önce
Dolar kaç lira oldu haberınız varmı yazık olan fakır fukaraya olur Secım benı ılgılendırmıyo
Vatandaş 3 yıl önce
Muhalefet olmaya şimdiden alıştırın kendinizi.iyi parti iktidar.
nsm 3 yıl önce
durmak yok, umutlanmaya devam. akillanmayac bu millet. öyle mi gercekten? düzce'li ak'lara bu yemi verip secimi almak stratejisi yatmasin bunun arkasinda? malum, 16 yillik sicilleri herseyi düsündürüyor bizlere.
GEÇMİŞ 3 yıl önce
NEYİ YEDİ KOÇUM,,SEN HİÇ BİR GECEDE 15 TANE BANKANIN BOŞALTILDIĞINI GÖRDÜNMÜ.HADİ BANA GÖSTER BATAN BANKA.DEPREM PARASI İLE EMEKLİ MEMUR MAAŞI ÖDENDİ.HADİ ORDAN.
Bunu da sorgula.? 3 yıl önce
2007 Cumhurbaşkanı bütçesi 3 milyon iken 2018 bütçesi 845 milyon olmuş. Yani 25 kat artmış. Nereye gidiyor bizim vergilerimiz? Senin gelirinde 25 kat arttımı? Bir gecede gidenlere bak.
durumun özeti 3 yıl önce
1400 yıldır orucu neyin bozduğunu hala anlamayanlara biz ülkenin elden gittiğini anlatamayız.
emekli 3 yıl önce
seçimi alırsanı olur. alamazsanız ...
Yavuz0881 3 yıl önce
Ya siz neyin kafasını yaşıyorsunuz hangi kabine bakanlık artık çilimli de 10 tl mazotla hayvancılık| yapar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
kapalı