banner614

TÜRKİYE BAKAN ÖZLÜ’YÜ KONUŞUYOR

banner619

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün patronu olduğu yerli otomobil projesi, AK Parti’nin Türkiye’nin her yerinde bulunan seçim bilboardlarında sergileniyor. Türkiye’nin artık adını konuştuğu Özlü’nün yaptığı işler Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda da sıklıkla gündeme getiriliyor.

banner846
Siyaset 13.06.2018, 14:17 13.06.2018, 18:08
1736
banner844

Türkiye 24 Haziran’da sandık başına gidiyor. Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekillerinin seçileceği seçimlerde de partiler özellikle yapacakları icraatları ve seçim vaatleri ile meydanlarda sıklıkla boy gösteriyor.

Türkiye’nin her yerinde konuşuluyor
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün de üzerinde titizlikle çalıştığı ve hayata geçtiğinde Türkiye’nin vizyonunu değiştirecek ‘yerli otomobil’ projesini de artık Türkiye konuşuyor. AK Parti’nin seçim çalışmaları kapsamında Türkiye’nin her bir yanına yaptırdığı seçim bilboardlarında Bakan Özlü’nün vizyon projesi yer alıyor. Bilboardlarda özellikle, “Milli teknoloji hamlesi ve yerli otomobil” üzerine vurgu yapılıyor.

Erdoğan, Bakan Özlü’nün patronu olduğu işle övünüyor
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla, “2021’de yollara çıkacak olan Gayri Safi Yurtiçi Hâsılamıza 50 milyar Euro katkı sağlayacak, petrol bağımlılığımızı azaltacak. Vakit Yerli otomobil vakti. Vakit Türkiye vakti!” diyerek Bakan Özlü’nün patronu olduğu işle övündüğünü sıklıkla dile getiriyor.

Başbakan da yere göğe sığdıramamıştı
Öte yandan, 2 Haziran tarihinde Düzce’ye gelen Başbakan Binali Yıldırım da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü yere göğe sığdıramamış, CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin, “Seçilirsem yerli otomobil projesini durduracağım” sözüne de yine Düzce mitinginde yanıt vermişti. Başbakan Yıldırım, "Yerli otomobili indireceğiz, diyorlar. Bu proje Faruk Özlü Bakanımıza emanettir, kimse indiremez” diye konuşmuştu.


Haber: Ö.YILMAZ 
Yorumlar (7)
Karadeniz61 3 yıl önce
Vakit türkiye vAKti
Sayın özlüye 3 yıl önce
Galatasaray küyüdüzüne spor yatırımı yapacaktı önlar teknopark kuracaklardı bakan bu yatırımı galatasaraylılara hatırlattımı gs yatırımı buhar oldu
poyraz 3 yıl önce
EMSALLERİNDEN % 5 UCUZ OLACAKMIŞ.
Gidisiniz muhtesem olacak 3 yıl önce
Yijyin bakanligin paralarini,akilli olun yasa disina cikmayin.
Hakki 3 yıl önce
Cedidiyede yerli otomobil den geçilmiyor
ordulu 3 yıl önce
Allah razı olsun çalışandan.Yedek parçalarından birinin fabrikası Düzce'de olsa memleketi ihya eder. İnşaAllah çocuklarımızı güzel günler bekliyor...
Duzceduzceduzce8181 3 yıl önce
Biri başbakana söylesin yerli otomobili bitirelim demiyorlar arabanın kaportasına değil beynine talip olalım katma değeri daha yüksek diyor yazılım diyor endüstri 4.0 diyor
18°
açık