banner851

banner955

TÜRKİYE’NİN YÜREĞİNE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Pençe Kartal-2 harekat bölgesinde yer alan Gara'da, terör örgütü PKK tarafından alıkonularak şehit edilen 13 Türk vatandaşının naaşları, memleketlerine getiriliyor. Şehit ateşinin sadece ailelerin değil tüm milletin yüreğine düştüğünü belirten Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, “Artık hiçbir tereddüde gerek yoktur. HDP kapatılsın.” ifadelerini kullandı.

Siyaset 15.02.2021, 14:55
1524
TÜRKİYE’NİN YÜREĞİNE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Pençe Kartal-2 Harekat bölgesinde yer alan Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde terör örgütü PKK tarafından alıkonulan 13 Türk vatandaşı şehit edildi. Şehitlerine ağlayan Türkiye, bir kez daha hain terör örgütüne lanet yağdırdı.

Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, yaptığı yazılı açıklamada, bir kez daha HDP’nin kapatılması gerektiğini vurguladı.

İl Başkanı Sönmez açıklamasında şunları kaydetti:

“ABD’nin kiralık katilleri silahsız, savunmasız 13 vatan evladını şehit etmiştir. Bu cinayetlerle PKK kendini kurtaramaz, sonu gelmiştir. HDPKK ile kahvaltı özlemi çekenler, oy kaygısıyla iğrenç hesaplara girenler de hüsrana uğrayacaktır. Artık hiçbir tereddüde gerek yoktur. HDP kapatılsın. Bu ateş sadece şehit ailelerinin değil bütün milletimizin yüreğine düşmüştür. Milletimizin başı sağ olsun. Vatan sağ olsun.”

banner844
Yorumlar (0)