banner851

banner955

TÜRKMEN DAĞI’NA YARDIM ELİ

Düzce Alperen Ocakları tarafından başlatılan ve Düzceli vatandaşların yardımıyla gerçekleştirilen kampanya ile toplanan yardımlar adresine ulaştırıldı. Türkmen Dağı Lazkiye Yaylasına giden, Düzce Alperen Ocakları İl Başkanı Ferdi Burak Çiçek’in de içinde bulunduğu 4 kişilik ekip, rejim tarafından aileleri şehit edilen ve yardıma muhtaç olan Bayırbucak Türkleri ile bir araya geldi.

Siyaset 30.12.2018, 16:57 01.01.2019, 12:39
1153
TÜRKMEN DAĞI’NA YARDIM ELİ

Suriye sınırları içerisinde bulunan Türkmen Dağında yaşamını sürdüren ve yardıma muhtaç olan Bayırbucak Türklerine yardım eli uzandı. Düzce Alperen Ocakları tarafından başlatılan ve Düzceli vatandaşların desteği ile gerçekleştirilen yardım kampanyası ile ihtiyaç sahibi Bayırbucak Türklerine gıda ve giyim gibi temel ihtiyaçlar ulaştırıldı.Düzce Alperen Ocakları İl Başkanı Ferdi Burak Çiçek ve beraberindeki 3 kişinin, toplanan yardımları ulaştırdığı Türkmen Dağı’nda, aileleri rejim tarafından şehit edilen kimsesizler ve yardıma muhtaç olan birçok soydaşımız ile bir araya gelindi.Kış aylarını rahat geçirebilmesi amacıyla giyim ve gıda yardımı ulaştırılan Bayırbucak Türkleri ziyaretten memnun kalırken, verilen oyuncak ve atıştırmalıklarla çocuklar mutlu edildi. İki gün süren ziyarette birçok ihtiyaç sahibine destek olunurken, Türkmen Dağındaki mücahitler de ziyaret edildi.

Haber: İ. İ. AYDOĞDU

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

Yorumlar (5)
Ferdi Burak ÇİÇEK 4 yıl önce
Selamunaleyküm Düzce Alperen Ocakları adına ve memleketim adına oradaki müslüman kardeşlerimize elimizden ne gelirsa yapmaya çalıştık ALLAH yaptığımız yardımları kabul buyursun hakkımızda iyi yorum yazan kardeşlerimden ALLAH razı olsun. Her daim Türk islam ülkücüsü'yüm ve öyle kalmaya devam edeceğim. İslam eleminin gür sesiyiz buda böyle biline. Ülkücü arkadaşım biz yaptığımız yardımların hepsini burada reklam yapmış olsak öncü tv'nin sayfası yetmez selam olsun siz değerli dava arkadaşlarıma.
cüneyt 4 yıl önce
helal olsun Ferdi kardeşimize herkesin harcı değil bu işler Allah senden razı olsun
Hakan 4 yıl önce
Allah razı olsun sizlerden. Allah yar ve yardımcınız olsun.
Ülkücü 4 yıl önce
Yaptıklarınız çok güzel Allah kabul etsin,ama sağ elin verdiğini sol el görmese daha makbul olur
Kerim 4 yıl önce
Arslanlar size bu yakışır her zamanki gibi
27
parçalı bulutlu