banner851

banner614

ÜLKÜCÜLERDEN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

AK Parti Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz sosyal medya hesabından Bozkurt İşareti’ni “Hıristiyan Gagavuzların” kullandığı ve Türk-İslam ruhunu yansıtmadığı şeklindeki paylaşımına Ülkü Ocakları Düzce İl Başkanı Ayhan Bülbül’den sert bir tepki geldi. Korkmaz’ın bu paylaşımını yersiz ve hadsiz bulduğunu belirten Bülbül, “Bu milletvekili aklını başına almalıdır” dedi.

banner619
Siyaset 05.02.2018, 10:36 06.02.2018, 08:07
2056

AK Parti Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın sosyal medya hesabından yaptığı Bozkurt İşaretli paylaşım ülkücülerin tepkisi ile karşılaştı.

“İslam’ın ruhuna da aykırı”
Sosyal medya hesabından Bozkurt İşaretinin bulunduğu bir fotoğrafla birlikte yaptığı paylaşımında, “Sevgili dostlarım, kimse söyleyemiyor bari ben söyleyeyim de tarihe önemli bir not düşmüş olalım. Hıristiyan Gagavuzların (Gökoğuz Türkleri) kullanmış olduğu ve İslam’ın ruhuna da aykırı olan bu işaretle Ortadoğu’ya girmek mümkün olabilir. Fakat Ortadoğu halkının gönlüne girmek için bu sembol tepki çekmekten başka hiç bir işe yaramaz, benden söylemesi. Not: Herkes yorumuna dikkat etsin. Kimse abuk sabuk şeyler de yazmasın. Adam gibi tartışalım. Bilmem anlatabildim mi?” ifadelerinde bulundu.

Korkmaz bu paylaşımı ile olumlu ve olumsuz çok sayıda yorum aldı.“Bu milletvekili aklını başına almalı”
Ülkü Ocakları Düzce İl Başkanı Ayhan Bülbül ise, ülkenin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu şu günlerde Ortadoğu Halkının gönlüne Bozkurt İşareti ile girilemeyeceğini kaydederek şu açıklamada bulundu:

“AKP Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın son derece yanlış ve yersiz tespitini en hafif tabiri ile şiddetle kınıyoruz! Ayrıca Bozkurt sembolünün anlamını ve tarihini bilmeden kendince ‘Tarihe önemli bir not’ düştüğünü zanneden bu şahıs, büyük bir gaflete düşmüştür. Özellikle Bozkurt sembolünü Hıristiyanlık ile yan yana getirme hadsizliğine giren ve Müslüman bir coğrafyada bu sembolün gönülleri fethedemeyeceğini söyleyen bu milletvekili aklını başına almalıdır.”

“Korkmaz ve onun gibi düşünenlerin kalbine de Türk-İslam mührünü vuracağız”
Ayrıca Korkmaz’a, Başbuğ Alparslan Türkeş’in Bozkurt İşaretini anlattığı sözlerini de hatırlatan Bülbül, “Başbuğumuz Alparslan Türkeş bozkurt işaretinin anlamını şu sözlerle anlatır: ‘Serçe parmak Türk'tür, şu işaret parmağı da İslam'dır. Şu Bozkurt işareti yaptığımız işaretin arada kalan boşluğu ise cihandır. Son olarak kalan 3 parmağın birleştiği nokta ise mühürdür’. Kısaca der ki, Türk-İslam mührünü dünyaya vuracağız. Kaldı ki daha dün gibi hatırladığımız, İbrahim Korkmaz’ın yine sosyal medyadan yaptığı, ‘Hz. İbrahim ve Hz. Muhammed’ çıkışı ile de İslam dinine ne denli ciddi baktığını bilmekteyiz. Dememiz o ki; gün gelecek İbrahim Korkmaz ve onun gibi düşünenlerin kalbine de Türk-İslam mührünü vuracağız.” İfadesinde bulundu.Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (43)
Gümüşovalı 4 yıl önce
Sayın eski milletvekili, bozkurt işaretine takmışsın. Bende diyorumki rabia işaretinin islamda yeri nedir????
ege 4 yıl önce
mavi marmara
Tarihler bizi yaziyor 4 yıl önce
Tahirini bilmeyen kendini bilmez
Bir olalım,iri olalım, 4 yıl önce
İçinden geçtiğimiz nazik günlerde birlik olmak varken ,insanların hassas olduğu bir değeri eleştirmek,değersizleştirmek ne demektir. Bu sadece birlik ruhunu ve birlik cephesini zedeler. Bozkurt'a haç yaftası yapıştırmak Müslüman Türk Milletini ancak yaralar,gönüllerini kırar."KEM SÖZ SAHİBİNE AİTTİR."
yorgundemokrat 4 yıl önce
Yahu! Bu Orta Doğu bize ne zaman adam gibi davrandı ki? Düzce Üniversitesi Uluslararası entellektüelleri bu konuya bir açıklık getirin.Bilgilerinizi paylaşın...
Bizim yrd.doç pardon,Doktor öğretim üyesi akademisyenimiz makinacıdır lakin tarih konuşuyor ve tarih dersi(!) veriyor.
Duzceli Adnan hoca 4 yıl önce
Yav şimdi bunun Adnan Hoca ismi ile malum meczuplar ne farkı var
Enver ŞAHİN 4 yıl önce
Eyyyyyy dostlar... İbrahim hocam bildiklerini ve düşüncesini anlattı... Eski vekilimizdir..Ve yakın bir zamanda ülkücü kardeşlerimizle omuz omuza seçime girecekler , iyi bir dost olacaklar. Sizler neden canınızı sıkıp birbirinizle tartışıyorsunuz ki...haaa kurt işareti ha rabia işareti... ne fark ederki.... Önemli olan vatan değil mi? Lütfen düşüncelere saygı.
Rabia yı bildinmi? 4 yıl önce
Rabia nın musevilerin, siyonistlerin kullandığı bir işaret olduğunu duymamışmı? Duymadıysa okumamışmı? Kendini Hazret sanan muhterem. Bozkurtu ağzına alma.
İlmunati.Musevileri 4 yıl önce
Aynen.İlmunati nin işareti.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın