banner851

banner614

VAHİM İDDİA İÇİN KONUŞTU

banner619

Bir dönem AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yapan Mustafa Keskin’in motor bölümünden ön lisans mezunu olarak devlet memuru olmak için girişiminde bulunduğu iddiaları üzerine görüşünü aldığımız CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan "Eğer bu doğru ise bu yapılanın sınav sorularını çalan FETÖ zihniyetinden ne farkı kaldı” değerlendirmesinde bulundu.

banner846
Siyaset 25.04.2017, 21:38 25.04.2017, 22:31
6125
VAHİM İDDİA İÇİN KONUŞTU
banner844
AK Parti İl Teşkilatında son dönemde devlet kadrolarına yapılan atamaların ardından yeni bir iddia ortaya atıldı.

Düzce’de bir dönem AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yapan Mustafa Keskin’in açık öğretimde öğrenim gördüğü iki yıllık motor bölümünden mezun olarak devlet memuru olmak için çaba sarf ettiği yönündeki vahim iddialar üzerine CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan bu konudaki görüşünü Öncü Haber’e ifade etti.  

Tozan daha önce Ak Parti eski İl Başkanı Saim Tut’un siyasi danışmanlığa, AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Şinasi Tuzluoğlu’nun Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğüne atanmasını hatırlatarak Keskin'in girişimini değerlendirdi.
Tozan, Gölyaka Meslek Yüksekokuluna memur olarak ataması yapılması için bakanlık kapısını aşındırdığı konuşulan Keskin’le ilgili olarak “Eğer bu doğru ise bu yapılanın sınav sorularını çalan FETÖ zihniyetinden ne farkı kaldı. Toplumdaki huzuru ve devlete olan güveni nasıl sağlayacağız. Böyle bir durumda adalete olan inanç temelinden sarsılır” değerlendirmesinde bulundu.

Bilindiği gibi, AK Parti Düzce kurucu Merkez İlçe yönetim kurulu üyeliği ve iki dönem Merkez İlçe Başkanlığı yapan Mustafa Keskin, 30 Mart yerel seçimlerinde Düzce Belediye Başkan Aday Adayı da olmuştu. Keskin’in İl Genel Meclis üyeliği için dönemin AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu tarafından 6.sıraya yazılması büyük ses getirmişti.

 
Yorumlar (28)
doğrucu 4 yıl önce
mustafanın parti yetkililerini zorladığını bilmiyen yok bu yaşta bir gün özel kalem müdürü olup devlet memuru olmak etik deyil hele bu partiye çok emeğim var deyip karşılığını istemesi hiç hoş değil buna itabar eden siyasilere ne demeli
Komşu 4 yıl önce
Mustafa yı çocukluğundan beri tanırım.Çok düzgün ve ahlaklı bir çocuktur.Dindar bir ailede yetişmiş olup Akp döneminde bütün mal varlığını kaybetmişdir.Eğer çıkar için bu partide olsaydı şimdi Düzce nin sayılı zenginlerinden olurdu.
Düzceli 4 yıl önce
Kendisi düzce sanayisine değer katmış değerli bir işadamıdır, devlet memurluğuna ise ihtiyacı yoktur. Sayın Tozan bu gibi karalamalar size ve mensup olduğunuz camiaya birşey kazandırmaz. Bu memleket için olumlu eleştiriler yapınız.
Yiyin bitirin 4 yıl önce
Kusuncaya, aksırıncaya , doyuncaya kadar ve hatta sonsuz doyumsuzluk duygusu
tadıncaya kadar yiyin bitirin Düzceyi. İbretle izliyoruz. Neyi mi yapılan tüm yalan yanlış işleri.
Muhtar 4 yıl önce
DİN İMAN ANLATIRKEN İYİ DE... KUL HAKKI ÇALARKEN NEDEN SES ÇIKMIYOR.
Aydın celep 4 yıl önce
İşleri güçleri hep çamur atmak bi ış yaptığı yok bu muhalefetin.mustafa beye yakışır adam gibi adam...
devlet 4 yıl önce
AK Partiyi bitirirse bunlar gibi dava adamı olmayan, çıkarları için siyaset yapanlar bitirecek zaten. kendi çıkarlarını dava çıkarlarının önünde tutanlar, vah vah. Reis ne yapsın.
sanayici 4 yıl önce
Ne oldu zekeriya tozan zoruna mı gitti yoksa mustafa keskin nin bu işi adam zaten bu okulun mezunu aynı zamanda hayatını sanayide geçirmiş bir kişi ve başvuru yapmış bilgisiz mi zannettin referandum dan aldınız havanızı şimdi gündem yarat
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın