banner851

banner614

VALİ ATAY: BİZ BURADAYIZ!

banner619

Düzce’de Vali Cevdet Atay da emekli amirallerin yayımladığı 'darbe çağrışımlı bildiriye' sert tepki gösterdi.

banner846
Siyaset 04.04.2021, 14:49 05.04.2021, 17:41
1051
banner844

4 Nisan 2021 tarihinde bazı internet siteleri ve sosyal medya mecralarında paylaşılan ve '103 amiralden Montrö bildirisi' başlığı altında yayınlandığı belirtilen açıklamaya, ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de tepkiler çığ gibi büyüdü. Düzce’de Vali Cevdet Atay ve milletvekilleri başta olmak üzere idareci ve siyasiler, emekli amirallerin yayımladığı 'darbe çağrışımlı bildiriye' sert tepki gösterdi.

Düzce Valisi Cevdet Atay, 103 emekli amiralin açıklamasına ilişkin, Twitter'dan şu paylaşımda bulundu:

“Türkiye artık millete ve milletin iradesine meydan okunacak bir ülke değildir. Milletin gücünün üzerinde bir güç yoktur. Bizler görevimizin başında, devletimize, milletimize ve demokrasiye sonuna kadar bağlıyız. Milletimizin emrindeyiz. Biz buradayız!”

Yorumlar (8)
YAVUZ0881 4 ay önce
Vali bey bu kadar milliyetçi idiyseniz ocalanın kardeşini trt çıktığında nerde ne iş yapıyordunuz devletin kanalında teröristin ne iş var dedinizmi he
düzceli 4 ay önce
Her türlü darbeye karşı çıkmalıyız. Ancak her Türk vatandaşı uzmanlık alanı ile ilgili bilgi ve deneyimini halka açıklayabilir. Her açıklama darbe ve vesayet dersek olmaz.
görüş 4 ay önce
İmamın siyasi veya ekonomi ile ilgili görüşünü açıklamasına da böyle tepki bekliyoruz.
Halk.. 4 ay önce
Ben diyorum butun cemaatleri kapat.hepsi birbirinden tehlikeli..
nsm 4 ay önce
emekli askere dava acan ankara cumh. bassavciligi o.öcalan'i ekrana cikaran trt'yi mahkemye vereni, o düsünce özgürlügü deyip geri cevirdi. al sana adalet.
Mehmet Karal 4 ay önce
Ordudakiler yapamadi da emekliler mi yapacak. Bırakın ucuz haberleri. Montrö turkiyenin güvencedir
Ali 4 ay önce
Allah devletimize zeval vermesin.devletimizi siyasi anlamda zora sokacak,gücünü zayıflatacak olaylardan uzak tutsun inşAllah.ülkemize sahip çıkma zamanı başka Türkiye yok!!
Düzceli.. 4 ay önce
Darbe çağrışımı, bildirinin neresinde.. Ayrıca bu bildiriyi yapanlar hepsi emekli, yani sivil.. Bildiride yanlış nerede?