banner851

banner955

“VALİ ATAY GECE-GÜNDÜZ DÜZCE İÇİN ÇALIŞIYOR”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’den, iktidar mensuplarının sahada olduğu bir dönemde Düzce bürokrasisinin de köyleri ziyaret etmesini sorgulayan CHP’li Semih Cemşit’e yanıt geldi. Devlet yatırımlarını yerinde inceleyip köylülere kulak veren Düzce Valisi Cevdet Atay’ın, Düzce için gece-gündüz çalıştığını vurgulayan Keskin, olumsuz algı oluşturan tutumları yüzünden CHPliler’in Düzceliler’in gönlünde asla yer bulamayacağını savundu.

Siyaset 11.08.2022, 16:30 12.08.2022, 10:52
2171
banner1032

CHP Düzce İl Başkanı Semit Cemşit’in 2023 seçimlerini anımsatarak, son günlerde Düzce’de görevli bürokratların neden köy ziyaretlerini hızlandırdığını irdelemesi ve Düzce Valisi Cevdet Atay’ı eleştirmesi üzerine iktidar kanadından açıklama geldi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, Vali Atay’ın haksız bir siyasi eleştirinin içine çekildiğini vurguladı.

Keskin, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Sayın valimiz göreve geldiği ilk günden itibaren vatandaşlarımızla birlikte onların sorunlarını dinleyen ve çözüm odaklı yaklaşımı ile gece-gündüz çalışan gayret eden bir bürokratımızdır. Bizler ve tüm Düzceliler şahittir. Siyasete gelince AK Parti’miz 21 yıldır tüm teşkilatları ile birlikte gidilmedik bir tek köy belde ilçe bırakmamıştır. Şahsen ben 29 yaşında AK Parti ile başladığım siyaset hayatıma 21 yıldır aralıksız sahada inandığım davamı sayın cumhurbaşkanımızı anlatma gayretinde olan bir neferim. Düzce ilinde gitmediğim, görmediğim hiçbir yer yoktur. 21 yıldır tüm seçimlerin referandumların Düzce’deki tek galibi AK Parti’dir. Samimi iseniz bizim gitmediğimiz bir köy gösterin, biz de size ispatlayalım fakat ben sizin için acı bir gerçeği hatırlatmak isterim. Düzce’de her 4 kişiden 3’ünün oyunu almış sayın cumhurbaşkanımızın, AK Parti’mizin karşısında ne başarı gösterdiniz? Sizin giremediğiniz ve giremeyeceğiniz yer değerli Düzceliler’in gönülleridir. Asla yer bulamayacaksınız.”

Yorumlar (10)
Barış 2 ay önce
Kesin sen cokmu yer buldun
Keskin git artik 2 ay önce
ESKI AKEpeli olarak bu şimarik kibirli Keskinden hic gmi hic HOSLANMIYORUZ..
Yazıklar olsun... 2 ay önce
Sn Keskin parti olarak algıda seçiciliği yapmaya çalışsanızda olmuyor.
Siz o parti bu parti demeyi artık bırakın.
Asıl gönüllerden düşenleri biz halk olarak çok iyi biliyoruz. Sayenizde yeni anlayışla Üretmeden tüketen bir toplum haline getirildik. Boşuna havanda su dövmeyin.
Onlar yaralı parmağa .... 2 ay önce
Onların siyasetçilere uğraştıkları yetmiyor bürokratları da iş yapmasınlar diye her türlü takoz olmayı görev sayıyorlar, Allah bu memleketi onların eline düşürmesin inşAllah.
Düzceli Vatandaş 2 ay önce
Siz yer buldunuzda ne oldu sanki devleti ne hale getridiniz TL değer kaybetti
Düzceli 2 ay önce
Vali neden sadece köyleri geziyor? Ne valisi, ne belediye başkanı yıllardır Bahçeşehir'e uğramıyor. Başkan en son oy istemek için geldi. Sonrasında Erguvan'a yemeğe geldiyse partililerle bilemem. Bahcesehir'in yolları köstebek yuvası gibi. 6 ayda bir arabayı ön takıma sokmaktan canımız çıktı. Bazı mazgallar ve rögar kapakları yol seviyesinden düşük. Yerine oturmayan rögar kapağının dönmesi yüzünden karter parçaladım, 3bin TL sırf bu yüzden zararım oldu. Vali köylere gitsin, Başkan çiçek diksin anca. Bize girenin haddi hesabı yok. Bahçeşehir üvey evlat mı? Başka bir ilin parçası mı?
Vatandaş 2 ay önce
Gerçekten canı gönülden inanmıyormusunuz bunca şeyden sonra hala Düzce 3/3 yapar kanısındamısınız
cash81 2 ay önce
mustafa keskin sen düzcelilerin gönlünde taht kurdunda seni gören yolunu degiştiriyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı