banner851

banner955

VATAN PARTİSİ'NDEN BİR TEPKİ DAHA

100 bin imza için çalışmalarına devam eden Vatan Partisi’nde tepkiler de devam ediyor. Vatan partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, imza kampanyasında tepkisini de dile getirdi.

Siyaset 28.04.2018, 15:29 28.04.2018, 18:09
970

Genel seçimlere ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine girebilmek için uzun zamandır imza toplamaya devam eden Vatan Partisi’nde tepkiler de gelmeye devam ediyor. 100 bin imza kapmasına devam eden Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, imza kampanyasında açıklama yaparak gündemdeki bazı konulara tepki gösterdi.“Bu baskın bir seçimdir”
Sönmez yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“AKP-MHP ittifakı 24 Haziran’da bir seçim kararı almıştır. Bu baskın bir seçimdir. Maalesef mecliste bulunan partiler de buna oy vererek bu kanunsuz seçimi onaylamıştır. Şimdi önümüzde şöyle bir sorun var. Vatan Partisi seçime girme hakkı olan bir partidir. Fakat yine bu kanunsuz, hukuksuz bir şekilde diyorlar ki ‘100 bin imza toplayacaksınız’ biz bu imzaların 70 binini zaten toplamışız. Hayır olmaz diyorlar seçim kuruluna vatandaşlar tek tek gidecek orada beyan belirtecek diyor. Ne zaman? 4-9 Mayıs arası, 6 gün süre. Biz bunlara diyoruz ki sizin önümüze koyduğunuz 100 bin imza barajını da yıkacağız. Milletimizle yıkacağız. Düzce halkına güveniyoruz, Türk milletine güveniyoruz, kendimize güveniyoruz. Sistem partilerinin yapacağı hiçbir şey yoktur. Ne AKP’nin, ne CHP’nin, ne MHP’nin ne İYİ Parti’nin bir çözümü yoktur. Bunlar çözümsüzdür. Net koyuyoruz; Borçlanma ekonomisine son verecek, üretim ekonomisine geçecek, Tek siyasi hareket Vatan Partisi’dir.”

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (7)
Hale. 4 yıl önce
Vatandas rumuzlu.siz YSK da memurmusunuz VATAN Partisinin üye sayısını yazabiliyorsunuz.
Hale. 4 yıl önce
Gülen eğlenen yorumcular.hayat size güzel.siz bence yorum zahmetine girmeyin.sizin anlıyacağınız.isler değil bu isler.belliki beyinler ipotekli.
Hasan Tahsin 4 yıl önce
Güç tek başına sayı ile değerlendirilmez.Vatan partisinin yaptıklarına bakın.Ermeni soykırımı yalanını bitirdiler.Rusya ile uçak krizinde Türkiye sıkıştı kaldı.Bırakın PKK nın uzantılarına operasyonu,Rusya'ya hıyar bile satamıyorlardı.Rusya ile ,İran ile komşularla arayı bulan Perinçek ve vatan partisi.Biz kurtuluş savaşını sayısı,silahı ve parası çok olanlara karşı verdik ve yendik.15 temmuz hain darbesine karşı milleti ilk uyaran da Perinçek'tir.
vatandaş abuzer 4 yıl önce
70 lerde maocu 90 larda apocu 2000 lerin başında kemalist şimdi de akp li oldunuz cumhur ittifakına almadıkları için sizi ağlamaya devam edin bu halk sizi iyi tanıyor.
yav he he 4 yıl önce
Bunlarda kendi aralarında eğleniyor işte.
m 4 yıl önce
Düzce de zaten 350 bin nüfus var seçmen sayısı olsa olsa 200 bin yarısının size oy vereceğini düşünüyorsunuz yani öyle mi ) ?
Vatandaş 4 yıl önce
Sayın Vatan partililer Türkiye genelinde resmi üye sayınız 25.868 tabiki 100.000 imzadan rahatsız olursunuz çünkü taban yok
21
kapalı