banner851

banner955

VATANDAŞ: ‘’ARTIK DAYANACAK GÜCÜMÜZ KALMADI’’

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Merkez ve Gölyaka İlçe örgütleri vatandaşla bir araya gelerek, hem CHP’nin Aile Destekleri Sigortası’nı detaylarıyla anlatmaya devam ediyor, hem de halkın sıkıntılarını dinleyerek rapor hazırlıyor.

Siyaset 18.02.2022, 14:15 18.02.2022, 14:05
1044
VATANDAŞ: ‘’ARTIK DAYANACAK GÜCÜMÜZ KALMADI’’

CHP Düzce örgütü ‘’çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız" sloganıyla Aile Destekleri Sigortası’nı (ADS) anlatmak için yeniden sahaya indi. Düzce Merkez’de esnafla, Gölyaka’da ise vatandaşların bizzat evine giderek ADS hakkında bilgilendirmeler yapan CHP’li heyet, aynı zamanda vatandaşın yaşadığı sıkıntıları da dinleyerek, notlar alıyor.

Esnaf dükkanlarına gelen yüksek elektrik faturalarından’ ’Giderimiz arttı, gelirimiz azaldı. Vatandaş ihtiyacı olduğu halde bizlerden alışveriş yapamaz hale geldi. Artık dayanacak gücümüz kalmadı’ şeklinde ses yükseltirken, sokakta karşılaştıkları gençler ise ‘’Ne faturaları ödeyebiliyoruz, ne de doğru düzgün iş bulabiliyoruz. Ne olacak halimiz bilmiyoruz. ’diyerek dert yandı.

Gölyaka ilçesinde ise hane hane gezen örgüt üyeleri kadınlara, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın ‘’ Bizim iktidarımızda size sunacağımız bu sigorta, sizin anayasal bir hakkınız. Yani yurttaş olma hakkınız. Bunun için Aile Destekleri Kurumu kuracağız” açıklamalarını ileterek, bir insanın doğumundan ölümüne kadar tüm süreçleri devlet güvencesi altına alacak olan sistem hakkında, bilgilendirmelerde bulundular.

Gerçekleşen saha ziyaretleri esnasında, vatandaşların büyük çoğunluğu CHP ailesine üye olarak, önümüzdeki süreçte saha çalışmalarında parti ile birlikte yol yürüyecek.

Yorumlar (9)
Can 8 ay önce
HERSEY GÜZEL OLACAK CHP SULOGANI BU YALANI YIYEN ISTANBULLU ANKARALI SIMDI SORSAN CHP YE NELER DIYOOO
Halk.. 8 ay önce
Can mısin nesin..Sana diyorumki s.......r
Yersen 8 ay önce
Neresine inanalim acaba
Ben 8 ay önce
Hasanlar köyünede gelin
Ahmet hakan 8 ay önce
Bedavan işler yine bunları bırakında birtane proje söyleyin ekonomik saglık fark etmez bitane proje anlatın
Duzceli 8 ay önce
Geliyor gelmekte olan
Samet 8 ay önce
Bos isler Bunlarin yaptigi.Biz Bunlari cok iyi biliyoruz..Hep dalavere safsata.laga luga.yanlarina bir kac bas ortulu almislar..Bizde yedik.yuttuk..yerli ve Milli deil bunlar..kokleri disarida..tipki bastakiler gibi..Hapsuhhhhh..
81 vatandas 8 ay önce
anca dinliyo. çok iyi dinliyo.
noname 8 ay önce
halkı dinleyince ne oluyor sanki yıllardır insanlara çözüm buldularda şimdi bulacaklar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
açık