banner851

banner614

VEKİL DEĞİŞİKLİĞİ YOK!

banner619

Kasım ayında yenilecek genel seçimlerde gündemi meşgul eden en büyük sorulardan biri de Ak Partinin Düzce adaylarında değişiklik yapıp yapmayacağı… Ak Parti Genel Merkezinin yapılacak seçimde kayıp yaşamama adına titiz davranacağı, gerekirse oy kaybı meydana gelen illerde aday değişikliğe gidileceği belirtildi. Ak Parti Genel Merkezinin kararına göre aday değişikliğine gidilmeyecek illerden birinin de Düzce olduğu öğrenildi. Bolu ve Sakarya’da ise bir değişikliğin yapılabileceği belirtildi.

banner846
Siyaset 23.08.2015, 20:06
4268
VEKİL DEĞİŞİKLİĞİ YOK!
banner844
Ak Parti Genel Merkezinin 1 Kasım’da yapılması muhtemel seçimde oy kaybı yaşanan sıkıntılı illerde, aday listesinde değişiklik yapmayı düşünüyor. Genel Merkezin aday değiştirmeyi düşündüğü iller arasında Düzce’nin bulunmadığı Düzce’ye komşu olan Bolu ve Sakarya’da ise değişikliğe gidebileceği öğrenildi. 

Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK), milletvekili genel seçiminin yenilenmesi halinde, yasadaki 90 günlük süreyi 30 gün (1 ay) kısaltarak, 1 Kasım’da seçimlerin yeniden yapabileceğini ifade etmesiyle Türkiye erken seçime giderken, kamuoyunda Ak Partinin Düzce milletvekili adaylarının değişip değişmeyeceği merak konusu olmuştu.

7 Haziran seçimlerine giderken Düzce’de dışarıdan içeriden Ak Partinin milletvekili adaylarına eleştiriler vardı. Özellikle Ak Partinin adayları olan milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir bu tartışmanın merkezinde yer alıyordu. Bu tartışmalar arasında Ak Parti Düzce’de önceki seçimlerde olduğu gibi 3-0 yapmayı başarmıştı. Tamda içeriden dışarıdan tartışmaları sona ermişken, Türkiye yeni bir seçim startı verdi. Ülke erken seçime giderken, Ak Parti Genel Merkezinin bu eleştirilerden etkilenip etkilenmeyeceği ve adaylarını değiştirip değiştirmeyeceği kamuoyu tarafından merakla bekleniyordu.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (30)
Orhan Kılıç olsun 6 yıl önce
Orhan hoca tüm vekillerden daha vizyoner, hele ayşe keşirin 100 katı tecrübe bilgi birikime sahip.Teşkilat bu teyze yerine orhanı yada başka birini aday göstermese oy yok ailecek.
Ayşe Keşir asla olmaz 6 yıl önce
Bu kadın geçen sefer kontenjandan geldi.Düzcede evi bile yok, memelekete ne faydası olacak.
Torun bakması gerekenler 6 yıl önce
Siyasete soyunmuş, enerji dinamizm yok.Neden siyasette ısrar acaba?Neden Düzce? Yazık memlekete kimlere kaldı..Ama bu sefer oy yok..
YILLARINI VERMİŞ AK PARTİ 6 yıl önce
yaa arkadaşlar yapmayın allah aşkına genel merkez ALLAHINIZ KİTABINIZ VARSA YAPMAYIN bu fevai bey ile olmaz bir zat tek başına 17500 oy kaybettiriyor ise ve hala fevai bey ile devam edilecek ise evet yıllarımızı verdik bundan sonra yokuz bunu bilin.
Hasan 6 yıl önce
Fevai ile olmaz
EY DÜZCE RESMEN AKIL TUTU 6 yıl önce
vallahi, tallahi, billahi, allah belamı versin çoluğumun çocuğumun ölüsü önüme gelsin fevai arslan tekrar aday ise OY VERMEM VERDİRMEM bu böyle biline teşkilat neden vatandaşın sesine kulak vermiyorsun siz düzceyi aptalmı zannediyorsunuz SİZ BİLİRSİ
buldunuz oy 6 yıl önce
çok beklersiniz o halde oy? vermiyoruz size oy falan.
DÜZCELİ 6 yıl önce
FEVAİ GELİRSE OY YOK
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
kapalı