banner614

VEKİLLER SAKARYA’YA GİDİYOR

banner619

Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Düzce’nin kalkınması için temaslarına devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Ankara’da çeşitli genel müdürlükleri ziyaret eden üç milletvekili, bu kez SEDAŞ’ın kapısını çalarak Düzce için detaylı bir toplantı gerçekleştirecek.

banner846
Siyaset 23.08.2015, 19:43
1803
VEKİLLER SAKARYA’YA GİDİYOR
banner844
7 Haziran genel seçimlerinde Düzce’nin yeni milletvekilleri seçilen Ak Partili milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir yeni döneme hızlı bir başlangıç yaptılar. Uyumlu çalışmaları ve ortak hareket etmeleriyle dikkat çeken milletvekilleri, SEDAŞ tarafından Düzce’ye yapılması planlanan yatırımlar ve il genelinde sık sık yaşanan enerji kesintileri hakkında SEDAŞ’ın Sakarya’da bulunan genel müdürlüğünde toplantı yapacak.

Milletvekilleri geçtiğimiz haftada Ankara’da Sosyal Güvenlik Kurumu yetkilileriyle bir araya gelmiş Düzce Belediyesinin borçlarıyla ilgili temaslarda bulunarak 8,8 milyon lira Düzce’ye kazandırmıştı. Üç vekil bu kez Düzce’nin SEDAŞ’la konulardaki son durumu, tespit ettikleri eksiklikler ve çözüm bekleyen sorunların içerisinde bulunan dosya ile Sakarya’da SEDAŞ yetkilileriyle görüşecek.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (5)
Duzceli 6 yıl önce
Sayın vekiller bmw fabrika acmak icin yer arıyor düzce yi kaliteli yaşam için bir fabrika getirmeye çalışın sayin yetkilelere duyun artik halkin sesini atağa gecin ki halk birseyler görsün
gözlemci 6 yıl önce
Hafta sonu yaşanan kesintilerden bahsediyorsanız Osmanca trafo Merkezindeki trafo değişikliği çalışmasından kaynaklandı. Bundan sonra kesinti yaşanmaz bunun yerine farklı işlerle uğraşın derim. Saygılarımla...
MIGHTY 6 yıl önce
Sakın bunları seçim yaklaşıyor bir Şeyler yapıyorlarmış gibi görünmeye çalışıyor diye değerlendirmeyin,Düzce için Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.
Ali 6 yıl önce
Siz para bulup borclari kapatin nasil olsa harcayacak yer bulunur. Her mahalleye yeni saat kuleleri yapilir.
öğretmen 6 yıl önce
sn vekillerim sizlerin hiç bir yetkiniz yok sadece indir kolları kaldır kolları koru menfaatleri
15°
az bulutlu