banner851

banner955

“YAKINDA DÜZCE’YE GELEREK HEMŞEHRİLERİMİZLE BULUŞACAK”

AK Parti Düzce Teşkilatları, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanlığı görevine seçilen Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini iletti. Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, “Akçakoca’ya dönük çeşitli çalışmalar ile hayata geçecek olan bazı projeleri de birlikte değerlendirdik. Sayın Kadın Kolları Genel Başkanımızdan Akçakoca’mız için her zamanki destek ve birliktelik sözlerini aldık” açıklaması yaptı.

Siyaset 11.03.2021, 13:36 12.03.2021, 16:52
1389

AK Parti Düzce Teşkilatları, 8 Mart Pazartesi günü gerçekleştirilen 6. Olağan Genel Merkez Kadın Kolları Kongresi’nde, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı seçilen Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i makamında ziyaret etti. Heyet, Genel Başkan Keşir’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Evet Sarıoğlu, “Sayın vekilimize hayırlı olsun temennilerimizi ifade ederken, her zamanki nazik kabulleri ve yüksek hemşehrilik bilinciyle bizleri ağırlayan Genel Merkez kadın kolları yeni başkanımız, Akçakoca’ya selamlarını ve sevgilerini gönderdi” ifadelerini kullandı.

“DESTEK VE BİRLİKTELİK SÖZLERİNİ ALDIK”

Ziyaretimiz esnasında projelerin de masaya yatırıldığını aktaran Sarıoğlu, “Akçakoca’ya dönük çeşitli çalışmalar ile hayata geçecek olan bazı projeleri de birlikte değerlendirdik. Sayın Kadın Kolları Genel Başkanımızdan Akçakoca’mız için her zamanki destek ve birliktelik sözlerini aldık. Kendileri kısa süre içinde Düzce ve Akçakoca’ya gelerek hemşehrileriyle buluşacağı sözünü de verdi” cümlelerini kullandı.

Sarıoğlu açıklamasın sonunda bir kez daha Keşir’in AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığını tebrik ederken, hayırlı olmasını diledi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
akıllı 2 yıl önce
Milletin Vekili olarak kendisiyle görüşme taleplerimize cevap bile alamıyoruz. Rabbim kendisini dev aynasında görenleri yeri geldiğinde ne olduklarını hatırlatır inşAllah. Amin.
Vatandaş 2 yıl önce
Yaw ne genel başkanı yok parti genel başkanı Alp Türkiye kandın kolları başkanı yazsanıza nasıl yalaklık yapacağınızı bilmiyorsunuz. Nerdeyse reis in yerine geçecek.
Ak partili 2 yıl önce
Bir faydası olacağını sanmıyorum duzceye (tırnak içinde)
halk 2 yıl önce
düzce olarak kutluyoruz ancak düzce için faydası halka olacağını zannetmiyoruz.
Sezgin günaydın 2 yıl önce
Duzceye cok faydasi oldu sanki de simdide olmaz faydasi
Yeni Sayımız