banner851

banner614

YENİ TÜRKİYE İNŞA EDİLECEK

banner619

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde parti teşkilatı ile istişarede bulunmak üzere Düzce’ye gelen AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Hilmi Bilgin, yeni bir Türkiye’nin inşa edileceği belirtirken, 10 Ağustos seçimlerinden “ alnımızın akıyla çıkacağız.” dedi.

banner846
Siyaset 06.08.2014, 17:52
212
YENİ TÜRKİYE İNŞA EDİLECEK
banner844

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Düzce’ye geldi.


Düzce’de AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu ve partililer tarafından karşılanan Bilgin, ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.Bilgin, Ak Parti’nin girdiği 8 seçimden de  alnının akı ile çıkan bir parti olduğuna dikkat çekti ve 10 Ağustos seçimlerine de hazır olduklarını söyledi. 30 Mart Yerel seçimlerinde Düzce teşkilatının tebrik eden Bilgin, yüz akı bir teşkilat olarak nitelendirdiği partililere teşekkür etti.


10 Ağustos seçimlerinde halkın ilk kez cumhurbaşkanı seçeceğine dikkat çeken Bilgin, adaylar arasında sıklet farkı olduğunu dile getirdi. 10 Ağustos’ta yeni Türkiye’nin inşaa edileceğini dile getirdi. 

 

 

 

Yorumlar (0)
19°
açık