banner851

banner614

YENİDEN İL BAŞKANI OLDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün yeniden İl Başkanlığına atanan Nurettin Doğanay mazbatasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ın elinden aldı.

banner619
Siyaset 19.01.2018, 00:26 20.01.2018, 11:44
2939

31 Aralık Pazar Günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek AK Parti Bolu 6 Olağan İl Kongresi’nin iptal edilmesinin ardından görevinden istifa eden mevcut İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın istifasının ardından koltuk boş kalmıştı. Yeni Başkanının belirlenmesi için gerçekleştirilen temayül yoklamasının ardından koltuğa talip olan 5 aday bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına çıktı.

Cumhurbaşkanı tarafından tekrar il başkanlığı görevine getirilen Nurettin Doğanay AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ın elinden mazbatasını alarak Bolu’ya dönüşe geçti.

Doğanay’ın yarın bir basın açıklaması yapması bekleniyor.

“Allah utandırmasın”

Doğanay’ın yeniden göreve gelmesini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutlayan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin şu ifadeleri kullandı:

“Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Sayın Mustafa Ataş ile yapılan istişareler sonucunda; AK Parti Bolu İl Başkanlığına yeniden atanan Değerli Kardeşim Nurettin Doğanay’a başarılar diliyorum. Allah utandırmasın.”

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (11)
Ufuk 4 yıl önce
Düzce ve bolu da ak parti siyaseti bitmiştir.biz halk olarak ne konuşursak konuşalım.yukarıda işi bitirip ortaya koydukları adama itaat ettiriyorlar.milletvekilleri de yanlarında oh ne ala
Nerede kalmıştık 4 yıl önce
Düzcede il başkanlığına aday olan kişiler kongre salonuna giremedi.adaylara tomalardan bi su sıkılmadığı kaldı.yinede tek adayla kongre yapıldı.ses ver"nerede kalmıştık"?
semiha 4 yıl önce
Bolu neden hakkını aramadı.bildiğim kadarı ile Düzcede kongreye alınmayanlar suç duyurusunda bulunarak il başkanına dava açmış.umuyorum sıkıntılı durum adil bir şekilde neticelenir.
Emel 4 yıl önce
Ataş bey nedendir bilinmez problemi görmezden geliyor.tabanı dinlemeden kendine yakın olanı baskı ile kabul ettirmeye çalışıyor.düzcede hakkaride samsunda boluda aynı şeyleri yaşıyoruz..
sonucuna katlanır 4 yıl önce
Demokrasi arayışında olanlara Siz kim oluyorsunuz ,bizim çıkardığımız adayı kimse eleştiremez karşısında aday olamaz salona bile alınmaz tavrı ak partide sıkıntı oluşturdu.sandıkta ah vah geç olur
DEMOKRASİ 4 yıl önce
Demokrasi size ağır geliyor. Seçim hele hele çok ağır. Atama süper. Tabana saygı yok ben ne dersem o olur. İyi geceler BOLU, iyi geceler TÜRKİYE.
düzceli 4 yıl önce
düzcede dönen dolaplarin tek sorumlusude mustafa ataştir akpartiye oy kaybınin yaşanömasinin mimari olacaktir ne çikarlar peşine gitmişse akpartilileri akpartililere düşman etmiştir boluda başaramadi duzcede başardi akparti çitasini düşurmek adina mucadele veren tek isim mustafa ataştir
duzceli 4 yıl önce
akpartiyi bitirecek olan tek kişi mustafa ataştir teşkilatlarda ne çikari varsa artik para alişverişimi yoksa başka bişimi bilmıyoruz ama akpartiyi kendi çikarlari dogrultusunda kullanip herkesi biğrbirine duşman eden tek adam konumundadir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın