banner851

banner614

“YILBAŞI KUTLAYANLAR AHLAKSIZLIKTA YARIŞIYOR”

banner619

Yaptığı çarpıcı açıklamalar ile sadece Düzce’nin değil, Türkiye’nin gündemine de oturan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yine çok ses getirecek bir açıklamanın altına imzasını attı. Yılbaşı kutlamalarının Müslüman toplumlarda yerinin olmadığını kaydeden Şahin, “Yılbaşı kutlayanlar ahlaksızlıkta yarışıyorlar” dedi.

banner846
Siyaset 25.12.2020, 10:50 25.12.2020, 15:59
2164
“YILBAŞI KUTLAYANLAR AHLAKSIZLIKTA YARIŞIYOR”
banner844

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yaklaşan yılbaşı ile ilgili yine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Daha önce “Yılbaşında piyango bileti almak kumardır” açıklamasında bulunan Şahin, bu kez de yılbaşı kutlamalarının İslamiyet’te yerinin olmadığını ve Müslümanların yılbaşı kutlamalarından kaçınması gerektiğini belirtti.  

“Yılbaşı Hristiyanların bayramıdır” diyen Şahin,  “Yılbaşı yaklaşıyormuş! Yaklaşsın, bize ne? Hristiyanlar sevinsin! Onlar yılbaşını bayram olarak kutluyorlar! Bizim bayramımıza daha çok var! Hristiyanlar yılbaşı bayramlarında alkolü su gibi akıtıyorlar! Kumar oynuyorlar! Ahlaksızlıkta yarışıyorlar! Bizim bayramlarımız öyle mi? Hristiyanlar Müslümanların bayramını kutlamazlar! Müslümanlar onların bayramını neden kutluyorlar! Peygamberimiz buyurdu ki, kim bir kavme benzerse, o da onlardandır” ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (50)
Y.a çağdaş Müslümanlara 6 ay önce
Birol abiyi tanımayan, ilerici arkadaşlar çağdaş Müslümanlar sözüm size adamı tanımıyorsunuz boş boş konuşuyorsunuz yok dinn üzerinden siyaset yapmaymış yok bilmem neymiş birol abi ezelinden beri öyle herzaman İslam dini için savaş vermiştir her şeyi Allah rızası için söylemiştir bunu başkan olmadan öncede yapıyordu sonrada yapacak ölene kadarda İslam dinini savunacak sizin gibi inanmayanlara Allahu teala binlerce peygamber gönderdi inanmadınız kaldiki birol abiye inanacaksınız boş boş yorum yaparsınız ancak ilerici çağdaş Müslümanlar...
Kâfi 6 ay önce
Anlayana sivrisinek saz; anlamayana davul zurna az.
Kaynasmali 6 ay önce
Sen git tarikatinda eglen.Seninle kimse cennette olmak istemiyo..hadi ordan.illa bi gundem bulacan.
Bay E 6 ay önce
Başkan doğru söylüyor... doğru söyleyeni de dokuz köyden kovarlarmış. Doğru da bir tanedir. Hakikatları duymak bazılarını rahatsız ediyor sanırım.
Raşit 81 6 ay önce
Ateist, Hristiyan ya da Müslüman olabilirim ama vatandaşım. Senin görevin yaşadığım yerde koşulları yaşanılır hale getirmek. Öldükten sonraki iş Allah ile benim aramda. Seni ilgilendirmez. Seçmenler seni bu dünyada belediye başkanlığı yapasın diye seçti. Öbür dünya ile ilgili danışılacak mercii sen değilsin. İmam aksayan belediye hizmetleri ile ilgili sana akıl veriyor mu?
Düzceli 6 ay önce
BASKAN YINE YARGI DAGITIYOR ANLAYAN ANLAR
misafir 6 ay önce
Siz belediye Başkanlığını bırakında diyanete filan girin hocam. Din üzerinden siyaset pek yakışmıyor. Evet söyledikleriniz doğru tabiki de ama bırakın diyanet yapsın bu açıklamaları.
"Aziz Türk Milleti 6 ay önce
Demek "İslamiyet'te yeri yok" harika :) İslamiyet'te yeri yoksa insana yararlıdır. Bu harami düzende sabaha kadar içerek kutlayacağım...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
kapalı