banner851

banner955

YILMAZ'DAN EVİ YANAN AİLEYE ZİYARET

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Yığılca ilçesi Hacıyeri Köyü'nde 3 katlı evleri yanan aileyi ziyaret etti. Ziyaretin ardından gazetecilere açıklama yapan Yılmaz, bu sene Düzce'de çok yangın olduğunu anımsatarak, yangınzede ailelere gereken yardımların yapılacağını vurguladı.

Siyaset 06.01.2019, 16:07 08.01.2019, 13:03
2016

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Yığılca'ya giden MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Hacıyeri Köyü'nde 3 katlı evi yanan Muhammet Doğan ve ailesine ziyarette bulundu.

"Geçmiş olsun" dileklerini ileten Yılmaz, ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, yangının ardından tüm ekiplerin seferber olduğunu söyledi.

Aileye gereken yardımın yapılacağını belirten Yılmaz, "Bu sene Düzce'de çok yangın oldu. Kimi ölümlü oldu. Şükür ki bu ailenin başına öyle bir şey gelmedi. Elimizden geleni yapacağız, sosyal yardımlaşma ile de görüşeceğiz. Ekonomik durumuna göre oradan da destek yapılacak. Kızılay buraya konteyner verebilir. Biran önce de yanan evin bulunduğu alan temizlenir ise konteyner da konulabilir. İnşallah bir evi sahibi yaparız." diye konuştu.

Yılmaz, köylülere yardım için elinden geleni yaptığını ve yapmaya devam edeceğini anlatan Yılmaz, "Köylülerimizin isteği doğrultusunda taleplerini dinliyoruz. Sağ olsun bize karşı ilgileri büyük. Üzerimizde büyük bir sorumluluk var. Biz bu milletin vekiliyiz ve onların isteği doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.

Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin'i de makamında ziyaret eden Yılmaz, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (1)
Serdar 4 yıl önce
Adamsın...!
22
açık