banner851

banner614

YILMAZ’A BİR TEPKİ DE CHP’DEN

banner619

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma İYİ Parti’nin ardından CHP’den de tepki geldi. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Haluk Demir, Milletvekili Yılmaz’a “Birilerine şirin görünmek için partimiz ile uğraşmak yerine işyerleri kapalı olan Düzce esnafı ve işsiz kalan vatandaşların sorunları ile ilgilen.” tavsiyesinde bulundu.

banner846
Siyaset 06.05.2020, 16:30 08.05.2020, 10:45
2588
YILMAZ’A BİR TEPKİ DE CHP’DEN
banner844

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, kendisine ait sosyal medya hesaplarından, İYİ Parti ve CHP’nin terör örgütü PKK ile bağlantılı olduğu imasına muhalefet partilerinin tepkileri devam ediyor. Dün Merkez İlçe Başkanı Can Koyuncu ve İlçe Başkanları ile birlikte basın açıklaması düzenleyen İl Başkanı Haluk Demir, Milletvekili Ümit Yılmaz’ın paylaşımına çok sert tepki gösterdi.

Demir yaptığı basın açıklamasında, “Milliyetçilikten dem vuran bir partinin milletvekili olduğunu unutan Ümit beye yapmış olduğu bu tehlikeli benzetme ile milleti birbirine düşürerek ayrıştırmaya ve bölmeye hizmet ettiğini kendisine hatırlatırız. Toplum vicdanında da kesinlikle yer bulmayan bu tip söylemler alçak terör örgütü PKK’nın ekmeğine yağ sürmekte ve toplum içerisinde huzursuzluklara sebebiyet vermektedir.” dedi.

“Ümit Yılmaz gülünç duruma düşmüştür”

Cumhuriyetin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bir partinin terör örgütleriyle işbirliği içinde gösterilmesinin akla ve mantığa sığmadığını belirten Demir, “Yakın tarihe not düşülmüş tüm bu çirkinliklerin karası alınlarında dururken Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ün kurmuş olduğu Cumhuriyet Halk Partimizin adını alçak terör örgütü PKK ile yan yana anması basiretli Düzce halkımızın vicdanında yer bulmamış ve dahası gülünç duruma düşmesine sebep olmuştur” diye konuştu.

“Yılmaz partimizle uğraşmak yerine salgın nedeniyle mağdur olan vatandaşlarla uğraşsın”

Yılmaz’ında yaptığı paylaşımının siyasi etiğe sığmadığını da dile getiren Demir, “Cumhuriyet Halk Partisi Düzce teşkilatları olarak kendisini kınıyor ve birilerine şirin görünmek için partimiz ile uğraşmak yerine işyerleri kapalı olan Düzce esnafı ve işsiz kalan vatandaşların sorunları ile ilgilenmesini tavsiye ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (12)
Vedat akçair 1 yıl önce
Bı daha aday bile olamaz
selahattin 1 yıl önce
sayın Demir,burnunuz PİNOKYO gibi uzadı.
esnaf 1 yıl önce
tebrikler ümit beye en doğrusunu söylemiş
Hasan 1 yıl önce
Yahu haksız mı vekil ? Siz pkk nın uzantısıyla iş tutmuyor musunuz ?
Dzc 1 yıl önce
Ümit yılmaz sizin yapamadıklarınızı yapıyor zaten meclis kürsüsünde... Emin olun abcdefg parti elemanları
Ercan sevkisahil 1 yıl önce
Kınanacak adam mı bulamadın adamsan anarşist gibi açıklama yapan vekillerimiz kına bizde sana adam diyelim tanrıkulu ağababa kaftancıoğlu özel yarkadaş önce onları kına bu millet aç durur vatansız duramaz esnafı savunacak senmi kaldın
Mahmut 1 yıl önce
Sn Yılmaz ben size oy verdim ama asıl ilgilenmeniz konu biz neden doğalgaz, ekektrik fiatlarını bu kadar pahalı ödüyoruz. Yakışmıyor Ana muhalefet partisine böyle ithamlar.Haluk Demir’de zor bi insandır, dikkat edin
Düzceyi ve ülkesini seven 1 yıl önce
Ümit yılmaz doğru olanı söylemiş. Bizde bir laf vardır. Imamla gezen diniyle ibneyle gezen ibneliğiyle anılırmış Sizde destek vermeseydiniz. Nedir bu hükümete düşmanlık yıkma sevdanız. Siz niye birşeyler yapamadınız. Deve misali neren doğruki hörgücün düzgün olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı bulutlu