Düzce’de diş alanında vatandaşlara verdiği hizmetle adından sıkça söz ettiren Diş Hekimi Onurhan Özden, Diş Hekimi Muhammet Çapkın ile ortak olarak yatırımını yaptığı Alinadent diş Polikliniği ile Gölyaka’daki yeni yerinde Gölyakalı vatandaşlara hizmet verecek.

Whatsapp Image 2024 01 05 At 17.00.11 (1)

Görkemli bir organizasyonla açılışı yapılan Alinadent’in açılış törenine, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Son teknoloji cihazlarla donatılan merkezde, her detay en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Whatsapp Image 2024 01 05 At 17.00.13

Gölyakalı vatandaşlara, diş sağlığı alanında hizmet nasıl verilir bunu göstermek için bu yatırımı yaptık diyen Diş Hekimi Onurhan Özden Öncü Haber mikrofonlarına şunları söyledi:’’ Gölyaka’da bu tarz bir diş hastanesi yoktu. Tedavi olsun teknolojik aletler olsun eksik vardı. Muhammet hocamızla bunun halledilebilir olduğunu düşündük ve bu şekilde bir projeye imza attık. Şu an bütün tedavilere açık bir klinik haline getirdik. Gölyaka halkına en iyi hizmeti vermek için gönülden çalışacağız. ‘’

Özden’in ortağı Diş Hekimi Muhammet Çapkın ise şunları söyledi:’’ Bizim asıl amacımız Gölyaka halkına sağlık sektörü nasıl olmalı, diş hizmeti nasıl olmalı bunu göstermek. İnşallah en iyi şekilde göstereceğiz.’’

Whatsapp Image 2024 01 05 At 17.00.17 (2)

KİMİ DEĞİŞİMDEN YANA, KİMİ ‘ÖZLÜ KAZANIR’ GÖRÜŞÜNDE KİMİ DEĞİŞİMDEN YANA, KİMİ ‘ÖZLÜ KAZANIR’ GÖRÜŞÜNDE

Dualarla açılan Diş Kliniğinin açılış programı, kurdelenin kesilmesinin ardından toplu hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Haber – Ahmet Çelik

Kameraman – Emirhan Töngel