Düzce İl Genel Meclisi Ocak Ayı Toplantıları, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal başkanlığında devam ediyor. 4. birleşimde yeni yılda komisyon ve mütevelli heyetlerde görev yapacak üyeler belirlendi.

WhatsApp Image 2023-01-04 at 13.01.36

Toplantıda ilk olarak Düzce İl Özel İdaresi’nin bir önceki yıl gelir ve giderleri ile hesap ve işlemlerinin denetimi için Denetim Komisyonu seçimi yapıldı. 5 üye belirlenmesi amacıyla yapılan oylama sonucunda Şükrü Sert, İbrahim Keleş, Necmi Kurt, Şaban Arslan ve İsmail Arsal Denetim Komisyonu’na seçildi.

WhatsApp Image 2023-01-04 at 13.01.38

Gündemin 5. maddesi olan 2023 yılında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyeti’nde görev alacak üyelerin belirlenmesi için de sandık başına gidildi.

WhatsApp Image 2023-01-04 at 13.01.38 (1)

Seçimler sonucunda ise Düzce merkez ilçeden Tekin Hacıoğlu ve Rasim Uçar, Akçakoca’dan Alaattin Küçük ve Mustafa Delihasanoğlu, Cumayeri’nden Mehmet Sezgin, Hamza Özcan ve Mustafa Cebeci, Çilimli’den Ali Cebeci ve Hakkı Kazancı, Gölyaka’dan Bayram Bülbül, Hasan Ali Genç ve Muzaffer Atabaş, Gümüşova’dan Erol Subekçi, Turhan Çakır ve Fatih Özcan, Kaynaşlı’dan Mustafa Çiloğlu ve Mustafa Yıldırım ile Yığılca’dan Rüstem Melih Güler ve Ahmet Deniz oy çokluğuyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyeti’nde görev yapmak üzere seçildi.