AÇILIŞ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ AÇILIŞ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

Düzce Belediyesi’nin özellikle yoğun nüfusun olduğu bölgelere yönelik başlattığı projelerden biri olan Hamidiye Mahallesi Modern Pazaryeri Projesi’nde çatı kaplama işlemi tamamlandı.

Kurumdan yapılan açıklamada, Salı Pazarı olarak bilinen ve Hamidiye, Sancaklar, Körpeşler, Çamköy, Karaca, Beyciler, Akınlar, Karacahacımusa, Sarayyeri ve Arapçiftliği mahalleleri başta olmak üzere birçok mahalleye hizmet verecek şekilde projelendirilen pazaryerinde çalışmaların büyük oranda tamamlandığı vurgulandı.

Sali Pazari

Düzce Belediyesi’nin kendi öz kaynaklarını kullanarak inşasını sürdürdüğü belirtilen 2 bin 337 metrekare kapalı alana sahip pazaryerinde çatıyı tamamen kapatan ekiplerin, elektrik ve su mazgal imalatlarına başladığı aktarıldı.

Açıklamada, “Ulaşımı kolay ve ferah olan, tezgah aralıklarının da hem esnaf hem de vatandaşlar tarafından rahatça kullanılabilecek şekilde düzenlenmesiyle örnek pazaryeri haline bürünen alanda daha sonra sırasıyla boya işlemleri, su deposu yapımı, dekor kaplama işlemleri ve çevre düzenlemesi gerçekleştirilecek.” ifadelerine yer verildi.