Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında ocak ayı Meclis Toplantısı üyelerin tam katılımıyla gerçekleşti. Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar’ın başkanlığında gerçekleşen toplantı gündemdeki önergelerin meclis üyelerine sunulup oylamasıyla devam etti. Toplantıda sunulan ilk önerge Ticaret ve Sanayi Odası Faaliyetlerinin sürdürülmesi olurken sunulan önergeyi TSO meclis üyelerinin oy çokluğu ile kabul edilmesiyle sonuçlandı.

WhatsApp Image 2023-01-25 at 14.36.23

 Ticaret ve Sanayi Odası Faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapan Meclis Başkanı Acar, Ticaret ve Sanayi Odasının her ay gerçekleştirilecek Meclis toplantılarına, Meclis Başkanı Tanju Acar basının da dahil olup katılım sağlayacağını açıkladı.

WhatsApp Image 2023-01-25 at 14.36.25 (1)

Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar, meclis toplantısında şu ifadeleri kullandı;

“2023 yılının ilk meclis toplantısını açıyorum. Toplantıya katılım yeterliliği sağlanmıştır. Meclis toplantılarımıza her ay eşlik edecek basın mensupları, komite başkanları ve disiplin kurulu başkanımız bundan sonra ki toplantılara katılacaklar.

Gündemimizin ilk maddesi oda faaliyetleri. Aralık ayı mizanlarımız ve hesap inceleme komisyon tutanakları herkese ulaştırıldı. Buna göre aralık ayı gelir toplamı 1 milyon 787 bin 924.18 TL’dir. Gider toplamı da 1 milyon 396 bin 163.76 TL’dir.”

Gündem maddelerinin oylanmasıyla birlikte toplantı sona erdi.