Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı, bu yılda yoğun katılımla gerçekleşti.

1-279

Düzce Üniversitesi’nden yapılan açıklamaya göre: “Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programında bir araya gelen üniversite mensupları ve paydaşları, bu mübarek ayın manevi atmosferini samimi bir ortamda tekrar yaşadı.  

6-65

Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Uygulama Camii İmam Hatibi Sabri Yazar’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programına; 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, protokol üyeleri ile Düzce Üniversitesi mensupları katıldı.

ÖDEMELER HESAPLARA YATIRILDI ÖDEMELER HESAPLARA YATIRILDI

4-162

Rahmet, bereket ve mağfiret ikliminin en güzel şekilde yaşandığı bu ayda iftar programı düzenleyerek üniversite mensupları ve paydaşları arasındaki birlik ve beraberliğin daha da güçlenmesine vesile olan Düzce Üniversitesi, paylaşma ve dayanışma kültürünün yaşatılmasına da katkı sağladı.” İfadelerine yer verildi.

5-113

Düzce Üniversitesi iftar programı Düzce İl Müftüsü Osman Aydın’ın gerçekleştirdiği dua ile sona erdi.