Düzce’de İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Bürosu ekipleri, başarılı uyuşturucu operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, şehir merkezinde uyuşturucu ticareti yaparak gençleri zehirleyen 1981 doğumlu C.Ö, narkotik ekipleri tarafından teknik ve fiziki takibe alındı.

MEZARLIKTA MEVLİD-İ ŞERİF OKUTTU MEZARLIKTA MEVLİD-İ ŞERİF OKUTTU

E91603Bb 64A9 46B3 8F69 B1E6505Ef0F5

Operasyon için düğmeye basan narkotik ekipleri, C.Ö’yü şehir merkezinde bir kişiye uyuşturucu madde satmaya çalışırken yakaladı.

5453F4Ac 1E0E 455B Bdd7 A5F9C755Af25

Polis ekipleri C.Ö’nin üzerinde ve ikametinde yaptıkları aramalarda, 1 parça halinde toplam 5 gr Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirildi.

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan C.Ö ile kendisinden uyuşturucu madde satın almaya çalışan bir kişi, işlemleri için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele bürosuna götürüldü.

C.Ö, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği Düzce Adliyesi’ndeki mahkemece tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı İnfaz Kurumuna gönderilirken, kendisinden uyuşturucu madde satın almaya çalışan şahıs hakkında ise ‘uyuşturucu madde kullanma ‘suçundan adli işlem yapıldı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Düzce’de uyuşturucu ile mücadele çalışmalarının kararlılıkla devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI