AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, teşkilat üyeleriyle birlikte Milliyetçi Hareket Partili Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, Gölyaka Belediye Başkanı Muzaffer Coşkun, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve Beyköy Belediye Başkanı Fatih Ocak'ı ziyaret etti.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından hayırlı olsun ziyaretlerine devam eden AK Parti heyeti, Milliyetçili Hareket Partisi Belediyelerini ziyaret etti.

PARTİLİLER BİRBİRİLERİ İLE BAYRAMLAŞTI PARTİLİLER BİRBİRİLERİ İLE BAYRAMLAŞTI

1-400

“Vatandaşlarımızın hak ettiği hizmetlerle buluşması için gayret edeceğiz”

AK Parti heyeti, Cumhur İttifakı'nın ülke ve milletin meseleleri için bir araya geldiğini vurgulayarak,  ortak çalışmalar için her zaman desteğe hazır olacaklarını söyledi.

Belediyelerin ihtiyaç ve talepleri için gerekli girişimlerde bulunacaklarını vurgulayan Milletvekili Ercan Öztürk, "Birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hareket ederek ilçelerimizin ve beldelerimizin gelişmesi, ilerlemesi ve yarınları için üzerimize düşen her konuda destek olacağız.  Vatandaşlarımızın hak ettiği hizmetlerle buluşması için gayret edeceğiz" dedi.

2-407

Millete hizmette ayrım yapmadıklarını söyleyen AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, "Hizmet konusunda parti ayrımı yapmaksızın, vatandaşlarımızın Belediye hizmetlerindeki beklentilerine çözüm üretilmesi noktasında her türlü desteği vereceğiz. Biz, hemşehrilerimizin hak ettiği eser ve hizmetlerle buluşması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Şehirlerimizin gelişmesi için her türlü fedakarlığa hazırız " ifadelerini kullandı.

3-312

Milliyetçi Hareket Partili Başkanlar, AK Parti heyetinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Editör: Tuğba Aksoy