Düzce Valisi Selçuk Aslan ile AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de, Düzce ve bölgenin güçlü sesi Öncü Radyo ve Televizyonunun 30 yıl dönümünü kutlayanlar arasında yer aldı.

Ayşe Keşir-8

30 yıldır Düzce ve bölgede halkın sesi ve kulağı olan, güçlü kadrosu, doğru habercilik anlayışıyla halkın gönlünde taht kuran Öncü RTV’nin 30’uncu yıl dönümünü kutlayan Düzce Valisi Selçuk Aslan,  “Çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın, yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyunun bilgilendirilmesi gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üslenmektedir.  Basın camiamızın değerli üyesi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Öncü TV’nin tüm yönetici ve çalışanlarını, kuruluş yıldönümünüz vesilesi ile tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” diye konuştu

ZÜBEYİR YİĞİT YANIK TÜRKÜSÜYLE KİME, NE MESAJLAR VERDİ? ZÜBEYİR YİĞİT YANIK TÜRKÜSÜYLE KİME, NE MESAJLAR VERDİ?

Vali̇ Selçuk Aslan-2

Keşir ise yayımladığı mesajında şu görüşlere yerverdi:

“Düzce’mizin kıymetli basın kuruluşlarından biri olan “Öncü Televizyonu” nun kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.  Bundan sonraki yayın hayatınızda da başarılar diliyor; şahsınızda, bünyenizde çalışan değerli meslektaşlarımı tebrik ediyorum. Nice 30 yıllara…”

HABER: Savaş ARI