Konuyu yerinde gözlemleyen Öncü Haber Ekibine konuşan vatandaşlar, “dışarısı çok soğuk ama içerisi gerçekten çok sıcak. Emeği geçenlere, bunu düşünenlere çok teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Akçakoca otobüs terminalinde ısıtıcıların çalışmadığı yönünde gelen şikâyetler üzerine Düzce otobüs terminalindeki ısıtıcı durumunu gözlemlemek üzere Öncü Haber Ekibi terminale gitti.

Whatsapp Image 2024 01 10 At 14.15.07 (1)

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 67 İŞÇİ ALINACAK SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 67 İŞÇİ ALINACAK

Düzce Belediyesi Ulaşım AŞ’ye bağlı hizmet veren Şehirlerarası Otobüs terminalinde bulunan onlarca klima, kesintisiz bir şekilde çalışırken, ortam ısısının gayet iyi düzeyde olduğu gözlemlendi.

Whatsapp Image 2024 01 10 At 14.15.05

Öncü Haber’e yürütülen çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Ulaşım AŞ Genel Müdürü Levent Sivrikaya “Düzce’de çok sayıda öğrenci ve memurun sıklıkla kullandığı terminalimizde soğuk havada mağduriyet yaşanmaması için, kış başlarken klimalarımızın bakımını yaptırdık. Isıtıcıların yetersiz kalabileceğini değerlendirerek ısıtıcı sayılarımızı artırdık. Şu anda ısınma ile ilgili her hangi bir sıkıntımız yok, şikâyet de almıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 01 10 At 14.15.08 (1)

Öte yandan terminalde otobüs bekleyen her yaştan vatandaş, Öncü Haber mikrofonuna ortam sıcaklığı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Terminalde, dışarıdaki soğuk havaya rağmen gayet sıcak bir şekilde bekleyebildiklerini ifade eden vatandaşlar, kış soğuğunu düşünerek önceden önlemini alan Düzce Belediyesi’ne ve Ulaşım AŞ ekibine teşekkür etti.

Haber – Ahmet Çelik

Kameraman – Emirhan Töngel