Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak mevcut Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün adının açıklamasının ardından Düzce’de coşkulu tören düzenlendi. İstanbul’da düzenlenen aday tanıtım programının ardından Gölyaka Otoban Gişelerinde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Başkan Özlü, Cedidiye Meydanında Öncü Haber mikrofonuna özel açıklamalarda bulundu. Başkan Özlü, “Bizim siyasetimiz eser ve hizmet siyasetidir” diyerek bugüne kadar Düzce için yaptıklarının gelecek dönemde teminatının olduğunu vurguladı.

Cats-35

Önümüzdeki 31 Mart 2024 seçimlerine geri sayım devam ederken, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 14:00’da Haliç Kongre Merkezinde. “Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Hazırız Kararlıyız”  mottosu ile düzenlenen aday tanıtım programında 11’i büyükşehir, 15’i il olmak üzere AK Parti’nin 26 adayını açıkladı. 

A A 20240107 33380917 33380915 D U Z C E B E L E D I Y E B A S K A N I O Z L U Y E C O S K U L U K A R S I L A M A


Erdoğan, Düzce’de 31 Mart 2024 seçimlerine başarılı proje ve çalışmalarla Düzce halkının gönlünde taht kuran Düzce mevcut Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile gitme kararı aldıklarını belirtti

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 67 İŞÇİ ALINACAK SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 67 İŞÇİ ALINACAK

A A 20240107 33380917 33380916 D U Z C E B E L E D I Y E B A S K A N I O Z L U Y E C O S K U L U K A R S I L A M A


Aday tanıtım toplantısının ardından Düzce’ye dönen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez Düzce Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile partinin Kadın ve Gençlik Kolları kademeleri, Gölyaka Otoban Gişeleri çıkında coşkulu kalabalık tarafından karşılandı. 
Karşılama törenin ardından kalabalık konvoy eşliğinde Cedidiye Meydanındaki Düzce Belediye Hizmet Binası önüne gelen Başkan Özlü, Öncü Haber mikrofonuna önemli açıklamalarda bulundu. Özlü yaptığı açıklamada,  “Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı arz ediyorum. Düzce için çalışmaya devam. Bizim siyasetimiz eser ve hizmet siyasetidir. Biz bilgi, birikim ve deneyimle çalışıyoruz. Biz farklıyız, biz kararlıyız, biz cesuruz. Yağmurlu bir havada sevgili Düzceliler ve parti teşkilatımız güzel bir teveccüh gösterdiler, kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

A A 20240107 33380917 33380913 D U Z C E B E L E D I Y E B A S K A N I O Z L U Y E C O S K U L U K A R S I L A M A
AK Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk ile birlikte AK Parti binasına geçen Özlü, burada tüm partililere teşekkür etti. 
Faruk Özlü ardından, Aziziye Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek kendilerinden 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde destek istedi. 

HABER: Savaş ARI