AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilleri seçimlerinde aday adayı olmak için görevinden istifa etmişti. Keskin’den boşalan koltuğa gelecek yeni ismin belirlenmesi için, AK Parti İl Başkanlığı binasında temayül yoklaması yapıldı.

DSC_0050

Temayül yoklamasına AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Kadın Kolları Teşkilatları, Gençlik Kolları Teşkilatları ve parti yöneticileri katıldı.

DSC_0065

Temayül yoklaması öncesinde konuşan AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, “Bugünkü teamülümüz hayırlara vesile olsun diyorum. Biz Adalet ve Kalkınma Partisi Düzce il Başkanımızın Milletvekilliği Aday Adaylığı sürecinden dolayı istifasından boşalan yeni İl Başkanlığı koltuğuna ismin belirlenmesi için Başkan Yardımcımız Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’in görevlendirmesiyle birlikte bugün Düzce’ye geldik. Sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah bugünkü toplantımızdan görüşmelerimizden hayırlı bir sonuç çıkar. Yapacağımız görüşmeler neticesinde Düzce AK Parti İl Başkanı belirlemeyi planlıyoruz. İnşallah yakın bir zamanda Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle birlikte, Düzce AK Parti İl başkanımız belirlenecektir. Bu seçimlerin milletimize tüm mazlum coğrafyalara ve AK partililere, seçmenlerimize, Cumhur İttifakına ve halkımıza hayırlı olmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum. Sizlerin göstermiş olduğu üstün gayretlerle Türkiye bugün, bu noktada bunda en büyük pay sahibi olanlar siz değerli teşkilat mensuplarımızsınız. Bu vesile ile de sizlerin kıymetini biliyor ve sizleri takdir ile her zaman anıyoruz. Allah hepinizden Razı olsun, başarılarınız daim olsun, her şey vatanımız, bayrağımız, milletimiz ve devletimiz için anlayışından, vazgeçmeden birlikte Türkiye için çalışıyoruz. İl Başkanımızın 4-5 gün içinde belirleneceğini tahmin ediyoruz” dedi.

HABER: Savaş ARI