banner851

banner614

BU KEZ SEÇİMLE GELDİ

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Akçakoca İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi yapıldı. Kongre öncesinde ise Düzce Ülkü Ocakları, 3 Mayıs Türk Milliyetçileri Günü nedeniyle Akçakoca’da bir yürüyüş düzenledi. Daha önceki İlçe yönetiminin istifası nedeniyle atamayla göreve gelen MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel’in güven tazelediği kongreye diğer siyasi parti ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de katılım sağladı.

banner846
Yerel Haber 07.05.2017, 17:56 07.05.2017, 17:57
3886
BU KEZ SEÇİMLE GELDİ
banner844

MHP’nin Akçakoca İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi bugün yapıldı. Akçakoca Öğretmenevi Konferans Salonu’nda saat 10:00’da başlaması beklenen kongre yeterli çoğunluk sağlanamayınca saat 12:00’a ertelendi.

MHP Akçakoca İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi, MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça, CHP İlçe Başkanı Turan Güler, SP İlçe Başkanı Mustafa Zorlu, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Ayfer Yılmaz, MHP Gümüşova İl Genel Meclis Üyesi Sema Çelebi, MHP’li meclis üyeleri, partililerin katılımıyla gerçekleşti.
Divan kurulu seçimleri öncesinde Akçakoca’nın imam hatiplerinden Veysel Mat, Kuran’ı Kerim okudu ve ardından dualar edildi. Genel kurulu yönetmek üzere divan kurulu başkanlığına Ahmet Güner seçilirken, katip üyeliklere Levent Akça ve Zikri Yaman seçildi.

“MHP’nin tavrı ülkenin geleceğine yön verdi”
Genel kurulun ilk konuşmasını MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz yaptı.

Yılmaz, “Ülkenin bu zor süreçte MHP’nin tavrı ülkenin geleceğine yön vermiş ve bu tavır sayesinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti uçurumun eşiğinden dönmüştür.” dedi.

İl Başkanının konuşmasının ardından bazı eski ve yeni parti yöneticileri de gündeme ilişkin konuşmalar yaptı.

“Eğer yetki verirseniz”
Geçtiğimiz ocak ayında Tacettin Akman başkanlığındaki yönetim kurulunun tamamının görevlerinden istifa etmesi ile genel merkez tarafından MHP Akçakoca İlçe Başkanlığı görevine getirilen Mustafa Özensel’in tek aday olarak seçime girdiği kongrede, kürsüye gelen Özensel tüm katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü:

‘’Akçakoca’mıza ve partimize yeni yönetimimizle birlikte hizmet vermeye talibiz. Hedefimiz teşkilatımızı daha da büyütüp layık olduğu konuma getirmektir. İlçenin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bize yetki verirseniz önce ülkem sonra partim anlayışıyla çalışacağıma siz değerli katılımcıların huzurunda söz veriyorum.’’
Başkan Mustafa Özensel’in konuşmasının ardından yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri ile il kongre asil delegeleri tek tek okunarak kürsüye davet edildi. Her bir yönetim kurulunun kürsüye gelmesi ve çekilen hatıra fotoğraflarının ardından seçimlere geçildi. Tek liste halinde girilen seçimlerin sonucunda Mustafa Özensel bir kez daha MHP İlçe Başkanlığı’na getirilen isim oldu.

Türk Milliyetçileri Günü kutlandı
3 Mayıs Türk Milliyetçileri Günü olması nedeniyle Düzce Ülkü Ocakları Akçakoca Çuhallı Çarşısı’ndan başlayarak Merkez Çarşı’ya kadar yürüyerek günü kutladı. Merkez Çarşı’dan otobüse binen ülkücü gençler MHP Akçakoca Olağan Kongresi’ne katılmak üzere Akçakoca Öğretmenevi Konferans Salonu’na gitti.

Yorumlar (9)
murat 4 yıl önce
yeni bir parti kurma zamanı gelmiştir..
SONUNA KADAR 4 yıl önce
Bizde MHP'liyiz bazı partililerin hazmedemediği ne anlamıyorum. Davadan çekildiysen konuşma partinin başında devlet var. Bak ne güzel Mustafa kardeşimizde Akçakoca geldi partinin başına. BU SEVDA BİTMEZ. (Çürük yüreklerde farklı.)
Birol 4 yıl önce
22 kişi ile mi yürüyüş yaptınız.Zaten yönetim 40 kişi bu şu anlama geliyor,ben zaten inanmıyorum.
kerim 4 yıl önce
saat 10 da yeterli çoğunluk sağlanamasının Türkçe meali,sabahın köründe kalkılmaz-kahvaltı yapılmadan çıkılmaz,mhp kongresi varmış çokta umrumda ,size hayrlı yolculuklar
Türkçü 4 yıl önce
Türk Milliyetçileri günü değil kardeşim Türkçülük günü
mhp ye güle güle 4 yıl önce
bahçe çoraklaştı..parti gitti..rahat eder artık o bahçe...mhp ye oy moy yok..bu haininde mhp hiç unutmayacak..satıcı
Vatandaş 4 yıl önce
Acaba bu sekiz kişi kendileride ona inanıyorum MHP iktidar olacak gerçi yorum yapmaya da değmez akp yan kuruluşu yadek lastikleri
Mhp li ülkücü kurt 4 yıl önce
İnşAllah vatana millete hayırlı olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın