banner851

banner955

EKMEĞİN İÇİNDEN ÇIKAN ŞOKE ETTİ

Bir vatandaşın Aziziye Mahallesi’ndeki bir fırından aldığı ekmeğin içinden çıkan siyahımsı yabancı madde görenleri şoke etti. O vatandaş, Öncü Haber Whattsapp İhbar Hattına gönderdiği videoda yaşadığı şaşkınlığı, “Görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok, içinden pislik çıkıyor” şeklinde aktardı.

Yerel Haber 19.03.2018, 15:36 20.03.2018, 16:09
7452

İddiaya göre Aziziye Mahallesi ekmek imalatı yapan bir ekmek fırınından alınan ekmekte akıllara durgunluk veren hijyen skandalı yaşandı.

Bir vatandaş her zamanki gibi fırından gidip taze ekmeğini alarak evine geldi. Ancak yemek için ekmeği kırdığında gördükleri karşısından adete şoke oldu. Gördüğü manzarayı ise videoya alarak Öncü Haber Whatsapp İhbar hattına gönderdi.

Ekmeğin içinde görünen siyahımsı yabancı madde, “İnsan sağlığı bu kadar ucuz mu?” dedirtirken iğrençliğin boyutunu da gözler önüne serdi.

“Görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok”
O vatandaş, gönderdiği videoda ekmeğin içindekini sümüğümsü bir maddeye benzeterek yaşadığı şaşkınlığı şu sözlerle aktardı:
“Evet görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. İçinde pislik, sümük, her şey var. Görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok. Sümüğe bakın, ekmeğe bakın. İşte her şey ortada. İşte fırıncılar, işte denetim”.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (21)
Yusuf 5 yıl önce
kesin batılılar bizi kıskanmıştır. Onların ekmeğinden bu tür şeyler çıkmaz .
evde yapın 5 yıl önce
150 tl. ekmek makinası alın hamuru kendi hazırlıyor zaman ayarıda var sabah kalktığınızda tertemiz ekmeğiniz hazır bece değer.
DÜZCE 81 5 yıl önce
"İslâm temizdir. O halde siz de temizleniniz. Çünkü Cennete ancak temiz olanlar girecektir." HŞ. Önce Allah Korkusu olacak. Kendimiz yiyemeyeceğimiz ürünü başkasına satamayız. YAZIK KÜLLÜ KAZANCI HARAMDIR.
gerçek 5 yıl önce
eski hastanenin orada marketin yanında bulunan fırıncılar bir vatandaşımıza hdpye oy verirsen ekmek bedava olur diyor.kimsenin ekmeğiyle oynamak için bu yorumu yapmıyorum ama herkes bilsin
Vatandaş 5 yıl önce
Zkkm yiyin
vatandaş 5 yıl önce
Haberiniz çok güzel. Fakat burada bir eksiklik var. bu fırının isminde paylaşın ki bu fırın hakkında yasal işlem başlatabilelim. Yoksa yaptığınız haber sadece burada kalır.
Esnaf 5 yıl önce
Çok lüks pahalı araçlarda bıle eksiklik kusur oluyor olabilir yaş maya kalıntısı büyütmemek gerek boş konuşmaya gerek YÖK
. 5 yıl önce
Bendede bi kere zimba teli cikmisti icinden
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
açık