banner851

banner614

KESKİN’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, parti binasında yaptığı basın açıklamasında 5 Nisan’da Düzcespor’un kaderini belirleyecek kongrede Düzcespor başkanlığına taliplinin çok olduğunu belirterek, “Burada Düzcelilik ruhu önemlidir. Bu ruha sahip olan herkes Düzcespor’a talip olabilir” dedi. Ayrıca bir süredir yıkılacağı konuşulan Merkez Postane binasının yıkılmayacağını belirten Keskin, “Bölgemizde ne kadar tarihi yapı varsa bu binaları restore edeceğiz” diye konuştu.

banner619
Yerel Haber 02.04.2018, 15:29 02.04.2018, 19:05
1340

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, bugün parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile gündeme ilişkin konulara açıklık getirdi.
Keskin, 5 Nisan’da kongresi yapılacak Düzcespor’a çok sayıda aday olduğunu kaydeden Keskin, Düzcespor başkanlığına talip olmak için Düzceli değil Düzcelilik ruhuna sahip olunması gerektiğinin altını çizdi.

“Düzcespor’u layık olduğu yerlerde görmek istiyoruz”
Düzcespor’un sahipsiz olmadığını kaydeden Keskin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Düzcespor sahipsiz değildir. Biz her zaman siyasi irade olarak da, belediye olarak da Düzceliler olarak da Düzcespor’a sahip çıktık. Şu anda da sahip çıkıyoruz. Biliyorsunuz başkanımız istifa etti. Biz de Düzcespor’umuzu sahipsiz bırakmamak adına uğraşıyoruz. Ama bu şekilde yürümesi de doğru değil.  Düzcespor’u layık olduğu yerlerde görmek istiyoruz. Şu an da hem sporcularımızın, hem yönetim kadrolarımızın motivasyonunu bozmamak adına hep birlikte ilgileniyoruz. Şu anda Düzcespor’umuza destek veren çok ciddi firmalarımız var. Sürekli onlar da ilgileniyorlar. İşadamlarımıza da çok teşekkür ediyorum.

“Düzcelilik ruhuna sahip olan herkes Düzcespor’a talip olabilir”
Dışarıdan birisi gelecekmiş diye bir şey yok. Düzce’mizde olan Düzce’mizde iş yapan, ticari faaliyetlerde bulunan sanayicilerimiz var. Düzce’de 72 millet yaşıyor. Onun için burada Düzcelilik ruhu önemlidir. Bu ruha sahip olan herkes Düzcespor’a talip olabilir. Önceden hiç talip yoktu Düzcespor ortadaydı. Biz Düzcespor’a sahip çıkarak, Düzcespor’a sahip çıkılması gerektiğini ifade ederek taliplerimiz çok.”

“Yılsonuna kadar otoban bağlantı yolumuz bitmiş olacak”
Otoban Bağlantı Yolu’nu bu senenin sonunda bitirmek için çalıştıklarnı kaydeden Keskin, “Ancak yolun dolgu olması nedeniyle çökme süresi var. O sürede yol açılacak ve daha sonra bir müdahale daha yapılacak ve yılsonuna kadar otoban bağlantı yolumuz bitmiş olacak. Çevre yolumuzla ilgili ihale çalışmalarının bitmesi gerekiyordu aldığım bilgilere göre ufak tefek eksiklikleri vardı onların değişiklikleri yapılacak o da önümüzdeki günlerde başlayacak. Herhangi bir aksaklık yok. Faklı işlerimiz de var önümüzdeki günlerde onları da açıklayacağız” şeklinde konuştu.

“Postane Binası Yıkılmayacak”
Bir süredir Düzce’nin gündemini meşgul eden tarihi postane binasının yıkılması ile ilgili konuşan Keskin şunları kaydetti:
“Biz turizm ile ilgili bir proje hazırladık. Tüm ilçelerimiz ve beldelerimizin içinde olduğu, marka, Valililiğimiz ve belediyelerimiz ile birlikte tüm projeleri bir araya getirdik. Bölgemizde ne kadar tarihi yapı varsa bu binaları restore ederek yurtiçi ve yurtdışı turist sayısını arttırmak istiyoruz. Bunun için de ciddi bir bütçe hazırlıyoruz. İşte bunun içinde postahane binası ve yıkılan Azmimilli Okulunun yeniden yapılması da yer alıyor. Bu okul Valiliğimizin protokol karşılama binası olabilir. Postanemizdeki o kompozitlerin de kaldırılarak aslına uygun şekilde yapılmasını istiyoruz. Böylece gelecek nesillere böyle bir eser bırakmak istiyoruz.”

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (25)
Akpli 3 yıl önce
Keskin önce duzceli nin parasını çar çur eden Keleşi adalet önüne çıkarsında görelim icraatını. Noldu unutulduğu sandınız artık yüzünüzde kızarmıyor yazıklar olsun .oy yok artık size
düzceli 3 yıl önce
Sorumluluğun büyük Başkan, Allah yardımcın olsun...
satılık takım var 3 yıl önce
ilan verelim nasılsa düzce li olaması gerekmeyen bir başkana verilecek takım ya, çıkalım ilanlara hangi il daha fazla verirse satalım gitsin takımı adı nasıl olsa düzcespor kalır belki. Başkan DÜZCELİ olmalı DÜZCE ruhunu taşımalı. ben antepe gitsem düzce spor gelse maç yapsalar antep diye mi bağırırım elbet de düzce diye bağırırım. olay bu DÜZCELİ olmalı.
nasıl yani 3 yıl önce
başkanım nasıl şart olmaz? başkanım sizin haberiniz yok sanırsam talipler var. düzcespor u ancak düze li biri yönetir. düzcespor u bilmeyen taraftarı tanımayan bilmeyen yönlendirme yapılarak yöneticilik yapacak bir başkan olmaz. daha önce düzcespor için gidip bağırmış mı stad da? il başkanı olurken Düzce li olması çok önemlidir buda aynı şeydir. Düzce li olmayan biri başkan olamaz. anteple hazırlık maçı yapılıyor kalbi antep için atarken başkan mı olacak OLMAZ...
rıza 3 yıl önce
Hikmet sana bir öz güven gelmiş. Keşke keleş iş başındayken de belediye icraatları ile ilgili böyle net konuşa bilseydin. Aferin sana fevai abinin söylediklerinden dışarı çıkma sakın. Bin yıl daha siyasette kalın emi...
hacı hasan 3 yıl önce
Bu Arkadaş Ne iş Yapıyor? Sanırsın Düzce den Sorumlu Bakan
Eh Güzelim Düzce Kimlere Kaldı. Yazık.
Selim 3 yıl önce
Kendisi vali oldu da haberimiz mi yok?reiz de ikidebir"gecmiste chp il baskanlari o ilin yoneticisi sayilirdi"diye serzeniste bulunurdu...
Düzceli 3 yıl önce
Sayın muhalefet tin sesi. Yorumuna. Katılıyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın