banner851

banner614

ODA BAŞKANI AKYÜZ'DEN

banner619

Kaynaşlı, ilçe halkı tarafından uzun zamandır talep edilen "Vergi Dairesi" ihtiyaçlarının artık dikkate alınmasını bekliyor..Kaynaşlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Enver Akyüz "Mal Müdürlüğü Vergi Dairesine dönüştürülmeli personel ihtiyacı giderilmeli" dedi.

banner846
Yerel Haber 14.08.2015, 13:40
1527
ODA BAŞKANI AKYÜZ'DEN
banner844

12 Kasım 1999 Düzce depreminde en fazla yıkımın ve can kaybının meydana geldiği ilçelerden biri olan Kaynaşlı ilçesi uzun zamandır dile getirdikleri Vergi Dairesi ihtiyaçlarının artık dikkate alınması bekliyor..

Kaynaşlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Enver Akyüz, Kaynaşlı'nın özellikle 12 kasım 1999'da büyük yara aldığını hatırlatarak uzun zçamandır dile getirdikleri "Vergi Dairesi Kurulması" yönündeki taleplerinin artık dikkate alınması istedi.

Kaynaşlı Oda Başkanı Akyüz, Kaynaşlı'nın ticari potansiyelinin artık Mal müdürlüğü olarak kaldırmadığını belirterek :"Mal Müdürlüğü yerine bir takım perssonel sayısının da artırılarak Vergi Dairesi'ne dönüştürülmesi bekliyoruz ve istiyoruz. Bu esnafımızın uzun zamandır talebidir.Vergi Dairesi kurulmasını bekliyoruz.Ticari kapasitemizi de böylece görme imkanını da elde etmiş olacağız." dedi:

Haber;E:TAYHAN

Yorumlar (3)
wampir 6 yıl önce
mahalle yapın, kökünden çözüm.
DZC81 6 yıl önce
ENVER BAŞKAN O SENİN DEDİĞİN ZOR BİRAZ.. SİZ BOLUYA BAGLANSANIZ OLURDU ......
HAYDAR 6 yıl önce
trafik tescil noter adliye sgk bağkur hiçbiri yok nasıl ilçeyiz varmı anlayan bilen yoksa bucak olarak devam ediyoruz adımız ilçe
23°
kapalı