banner851

banner614

Olağan toplantı Akçkoca'da yapıldı.

Düzce ili Belediye Başkanları aylık olağan toplantısı Akçakoca`da yapıldı. Yapılan toplantıya Düzce Milletvekili Yaşar Yakış'ta katıldı.

banner619
Yerel Haber 21.08.2009, 14:05
118
Olağan toplantı Akçkoca'da yapıldı.

Düzce belediye başkanları düzenlenen toplantı ile Akçakoca'da biraraya geldi. Toplantıdan sonra verilen yemeğe TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Yaşar Yakış da katıldı.

Basına kapalı gerçekleştirilen Belediye Başkanları Toplantısı'na Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, Yığılca Belediye Başkanı Bünyamin Şahin, Kaynaşlı Belediye Başkanı İsmail Korkmaz, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Nihat Çelik, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı Ali Soyer ve Konuralp Belediye Başkanı Yusuf Ercan'ın katıldıkları öğrenildi. Toplantının ana gündem maddesini Düzce ili katı atıkları oluştururken, bu konuda yapılacak yer tespiti ve geri dönüşüm tesisi konusunda görüş alış-verişinde bulunulduğu ve Yakış'ın da, Akçakoca'da yapılacak olan DSİ Barajı ve doğalgaz çalışmaları hakkında başkanlara bilgi verdiği öğrenildi.

banner844
Yorumlar (0)