banner851

banner614

Öncü'de yaz keyfi bir başka

Şıralık Mahallesi'nde bulunan bulunan Öncü Sosyal Tesisleri hizmete açıldı. Tesislerde havuzdan spor kurslarına kadar her şey mevcut.

banner619
Yerel Haber 12.06.2009, 19:38
222
Öncü'de yaz keyfi bir başka

Öncü Sosyal Tesisleri yaza hazır. Yaz aylarının başlaması ile birlikte Şıralık Mahallesi'nde bulunan Öncü Sosyal Tesisleri'nde havuz sezonu açıldı. Cuma günleri yalnız bayanlara açık olan havuz, çocuk havuzuyla da miniklere hizmet veriyor. Öncü Sosyal Tesisleri, sportif aktivitelerle de yaz aylarının hem eğlenceli hem de sağlıklı geçirilmesini hedefliyor. Özellikle her yaz büyük katılımın gösterildiği tenis kursuna da kayıtlar başladı.

Öğrencilerin yazı en verimli şekilde geçirmesi için her yaz açılan Öncü Yaz Okulu'nda da dolu dolu aktiviteler öğrencileri bekliyor. Yüzmeden tenise, basketboldan voleybola, resimden müziğe kadar bir çok alanda deneyimli öğretmenler eşliğinde verilecek derslerle öğrencilerin bir çok alanda bilgi sahibi olması sağlanırken öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunuluyor. Kurslar ve havuzuyla her yıl olduğu gibi Öncü Sosyal Tesisleri yaz aylarınızı renklendirmeye devam ediyor.

banner844
Yorumlar (0)