banner851

banner955

ÖNEMLİ PROJENİN TEMELİ ATILDI

Boğaziçi Belediyesi, beldenin önemli ihtiyaçlarından biri olan düğün salonunun temel atma törenini gerçekleştirdi. Törende konuşan Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, salonun sadece düğün salonu olarak değil çok amaçlı olarak da kullanılabileceğini ve 180 gün sonra faaliyete geçebileceğini söyledi.

Yerel Haber 10.02.2018, 11:02 11.02.2018, 14:06
2753

Boğaziçi Belediyesi sosyal tesisler hamlelerine bir yenisini daha ekliyor. Beldenin önemli ihtiyaçlarından olan ve sosyal belediyecilik anlamındaki önemli hizmetlerden biri olan sosyal tesislerin temeli dün atıldı.

Boğaziçi Belediyesinin çok amaçlı düğün salonunun temel atma törenine AK Parti Düzce İl Başkan Vekili Özgür Bergut ve yönetim kurulu üyeleri ile beldenin Belediye Başkanı İbrahim Ercan katıldı.“Bitirme süresinin 180 güne çektik”
Törende konuşan Ercan, böyle bir salonun beldenin önemli ihtiyaçlarından biri olduğunu kaydederek şu ifadelerde bulundu:

“Temelini attığımız düğün salonu, çok amaçlı olarak kullanılabilecek. Müteahhit firmadan söz de aldık. 240 gün olan bitirme süresini 180 güne çektik. Bu noktada siyasi erkin gücü bizlere destek verdi. Özellikle İl başkanımız yönetimimizin itici gücü bu yatırımın yapılmasına vesile oldu.”

AK Parti Düzce İl Başkan vekili Özgür Bergut ise, “Bakanımızdan, milletvekillerimize, il başkanımızdan tüm teşkilatlarımıza kadar birlik ve beraberlik içinde hizmetin gelmesi için çaba sarf ediyoruz ve gayretlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından edilen dua sonrasında düğün salonunun temeli atıldı.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (8)
Kazıma cevap 5 yıl önce
Ka-zım hayırdır lazlardan çok dayak yedin galıba
Reco 5 yıl önce
Akif..akp kadar kafana tas dussun..akp yaparsa saglam yapar rahat ol
Düzcelu 5 yıl önce
Boğaziçi mahalle olsun, Konuralp mahalle olduysa Boğaziçi de olması lazım
eray 5 yıl önce
koç-ak
kazım 5 yıl önce
lazlar merkeze gelmez işte olayda çıkmaz en iyi yatırım.
rahatsız 81 5 yıl önce
kazım kazım asmak lazım, kazım kazım kesmek lazım
he he 5 yıl önce
Başlığa bakınca insan merak ediyor haliyle bi bakıyorsunuz habere balıklama yapmış oluyorsunuz.
Akif 5 yıl önce
Bu yapım işlerini neden ak partili firmalar alır acaba?maliyet hesabını en iyi onlar yapıyor heralde:)
15
açık