banner851

banner614

SPORCULARA HEDİYE DAĞITTI

Akçakoca Esentepe Ortaokulu Küçük Erkek Voleybol Takımı sporcuları, Düzce Valisi Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret etti.

banner619
Yerel Haber 28.04.2014, 17:38
237
SPORCULARA HEDİYE DAĞITTI

Akçakoca Esentepe Ortaokulu Küçük Erkek Voleybol Takımı Düzce’de aldığı il birinciliğinin ardından, Bilecik’te yapılan bölge turnuvasında da birinci olduktan sonra, Sakarya ilinde düzenlenen Türkiye Küçük Erkekler Voleybol Takımları Yarı finaline katıldı. Burada da birincilik kazanan Akçakoca Esentepe Ortaokulu Küçük Erkek Voleybol Takımı, Hatay ili İskenderun ilçesinde düzenlenecek olan ve Türkiye Finaline katılmaya hak kazanan sekiz takımın katılacağı Türkiye Finaline katılacaklar.

 Vali Ali İhsan Su, kazanmış oldukları bu güzel başarıdan dolayı Akçakoca Esentepe Ortaokulu Küçük Erkek Voleybol Takımı sporcularını ve okul yöneticilerini tek tek tebrik ederek; “Esentepe İlköğretim Okulu Voleybol Takımı sporcularımızı tebrik ediyorum başarılar diliyorum. Bu zorlu müsabakalardan sonra Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. Türkiye’de 8 takım içerisine girdiler. Kendilerine başarılar diliyorum. Bu başarı hem İlimizin tanıtımı hem de sporun yaygınlaşması, gençler arasında aktivite olarak daha çok spora yönlendirilmesi açısından çocuklarımızın başarısı çok çok önemlidir. Ben hem çocuklarımızı çalıştıran öğretmenlerine hem de okul yöneticilerine çok teşekkür ediyorum başarılar diliyorum.” dedi. İskenderun’da uzun yıl kaymakam olarak görev yapan Vali Ali İhsan su inşallah İskenderun’dan Türkiye Şampiyonu olarak dönerler diyerek temennide bulundu.

 Vali Ali İhsan Su başarılı sporculara ziyaretin anısına eşofman takımı hediye etti.

 

 

 

Haber;B.Atağ

Yorumlar (0)