banner851

banner955

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

İyi Parti Düzce İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu sosyal medyada Meral Akşener’e hakaret ettiği iddia edilen kişiler hakkında suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusu öncesi Düzce Adliyesi önünde basın açıklamasında bulunan Katırcıoğlu, sosyal medya üzerinden hakaret içerikli yayın yapanların listesini çıkardıklarını belirterek, “Hazırladığımız bu şikâyet dosyasının dikkate alınacağını ve suçlular hakkında en kısa sürede gereken cezaların verileceğini düşünüyoruz.” dedi.

Yerel Haber 12.03.2018, 15:22 12.03.2018, 22:00
4066

Sosyal medyada İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve parti mensuplarına hakaret ettiği iddia edilen kişiler için harekete geçen İyi Parti Düzce İl Başkanlığı hazırladığı şikayet dilekçesini Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunarak suç duyurusunda bulundu.

Parti yöneticileri ile birlikte Düzce Adliyesi’ne gelen İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, suç duyurusu dilekçesini sunmadan önce adliye binası önünde basına açıklamalarda bulundu.   

“Titiz bir çalışma neticesinde dosyalaştırdık”
İyi Parti Düzce Teşkilatı’nın titiz bir çalışma ile parti Lideri Meral Akşener’e hakaret eden sosyal medya hesaplarını belirlediğini söyleyen Katırcıoğlu, “Son derece önemli bir konuyu şikâyet etmek için adliyeye geldik. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve parti mensuplarımıza sosyal medya üzerinden hakaret içerikli yayın yapanların listesini arkadaşlarımız titiz bir çalışma neticesinde dosyalaştırdı. Biz oluşturulan bu dosyayı Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikâyet söz konusu olarak iletmek üzere geldik. Devletlerinin dininin adalet olduğuna inanan ve hukukun Türkiye Cumhuriyeti’nde hala var olduğuna inanan insanlarız. Bu nedenle hazırladığımız bu şikâyet dosyasının dikkate alınacağını ve suçlular hakkında en kısa sürede gereken cezaların verileceğini düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (29)
aman 5 yıl önce
kimi kime şikayet ediyorsun..bu zamanda bir bana kibar davrandı diye suç duyurusunda bulunulsa ceza alır kibar davranan kişi...
Bilen 5 yıl önce
O fetocu, bu PKK, şu hırsız, onlar hain.... ne ağır ithamlar bunlar... fikir üretemeyen beyin hareketleri bunlar... siyaset siyaset üretecek çözüm geliştirecek... kaynağı nereden olursa olsun hamasi söylemler, hakaretler çok çirkin...
Akıl 5 yıl önce
Ne Ak Partiye ne CHP ye ne de İyi Partiye kimsenin hakaret etme hakkı olmamalı, beğenmezsin oy atmazsın en büyük silahın o dur. Ordan burdan hakaretler sallamak doğru davranışlar değildir.
sen böyle değildin hoca 5 yıl önce
hoca, hoca akşenerin yaptığı hakaretler ne olcak, siz sütten çıkmış ak kaşık mısınız ki , kimsin kimden hesap soruyorsun, sizin yaptığınız her şey bu ülkenin aleyhine değil mi dalga mı geçiyorsunuz milletle yoksa gündem olsun da ne olursa olsunun peşinde misiniz.
OY 5 yıl önce
Oy istemek halkını dava etmekle başlamaz. Kolay Gelsin..
oy'a 5 yıl önce
hiçbir parti mensubu değilim ama bunu en iyi en etkili yapan iktidardır diye düşünüyorum.Kendilerine hiç hakaret ettirmiyorlar her sözlerinde gerekli kişiler hakkında hukuki süreç başlatılacaktır diyorlar.
Ali 5 yıl önce
Devlet buyuklerine hakaret suçtur ama kimler bu kategoriye girer bu işe hâkim karar verir.demedi demeyin.
Vatandaş 5 yıl önce
Daha düne kadar Bahçeli'nin yanındayken şimdi akşener in yanımdasın bu yaptığında koltuğunu sağlama almaktır bravo sana Katırcıoğlu senin sırtın bu partide yere gelmez
öz düzceli 5 yıl önce
hakaret etmemek elde değil.bayan olmasından biraz şanslı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı bulutlu