banner851

banner614

YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

banner619

Ekmek parası kazanmak için İstanbul’a çalışmaya giden 28 yaşındaki karayolları işçisi Ümit Aykut, geçirdiği trafik kazasının ardından tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

banner846
Yerel Haber 27.09.2017, 16:42 27.09.2017, 18:01
10872
banner844

Kaynaşlı Dipsizgöl Köyünden 28 yaşındaki Ümit Aykut, 6 gün önce İstanbul’da meydana gelen kazanın ardından verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Aykut, 22 Eylül’de meydana gelen kazada emniyet şeridinde çalışırken, bir otomobilin çarpması sonucu yaralandı. İstanbul’a ekmek parası kazanmak için giden ve karayollarında işçi olarak çalışan Aykut, İstanbul Kaynarca Özel 100 Yıl Hastanesinde tedavi altına alındı. Beyin kanaması geçirdiği için 6 gün boyunca yoğun bakımda tedavi gören Aykut, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Aykut’un yarın öğle namazına müteakip Kaynaşlı İlçesi Dipsizgöl Köyü mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (5)
Metin Beyazel 3 yıl önce
Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah aslan kardeşim
Ritmci Fikret 4 yıl önce
Allah sabırlar versin mekanı cennet olsun. Gencecik fidan gitti, haber okurken acılara boğuluyoruz, kaza, intihar, kavga, yangın... Memleketimizi ve insanımızı koru yarabbim.
Selami 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Dualarımız tüm kardeşlerimiz için. Ve trafik daha da düzelmeli. Emniyet şeridi hep boş kalmalı. Boş bırakmayana büyük cezalar verilsin.
deist 4 yıl önce
Ailesine sabırlar dilerim. Yine bir genç yine umutlar bitmiş. Ey zaman, bilmez misin ettiğin kötülükleri? Sana düşer azapların, tövbelerin beteri.Alçakları besler, yoksulları ezer durursun:Ya bunak bir ihtiyarsın, ya da eşeğin biri.
dipsizgöllü 4 yıl önce
2 haftada köyden 2 genci toprağa verdik. Noluyor Ya Rabbim..