31 Mart 2024’te gerçekleşecek yerel seçimlere ilişkin siyasi arena günden güne temposunu yükseltirken, kamuoyunda en çok merak edilen soruların başında AK Parti'nin kimleri aday göstereceği sorusu geliyor. 

26 Kasım Pazar günü online olarak bir temayül gerçekleştirecek olan AK Parti Düzce İl Teşkilatı, kamuoyu araştırmalarına da tüm hızıyla devam ediyor. Aday belirleme  süreçlerinde vatandaşların görüşlerini son derece önemsediklerini ifade eden AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Öncü Haber muhabiri Liva Nur Ünsal‘a özel açıklamalarda bulundu. 
Şengüloğlu vatandaşların kimleri aday görmek istedikleri konusunu hassasiyetle gündemimizde tutuyoruz diyerek şunları söyledi:''Bütün ilçelerde 7 ilçe ve 2 beldemizde anket çalışmalarımızı tamamladık. Yakında bunların analizleri bitmiş olucak.

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 67 İŞÇİ ALINACAK SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 67 İŞÇİ ALINACAK


Pazar günü temayül yoklamamız olacak bütün ilçelerimize ve merkez ilçelerle ilgili, yarın sabah 10.00'dan 16.00'a kadar sürecek. Tabi her seçimde olduğu gibi bu seçimde de en yoğun başvuruyu alan AK Parti olmuştur. Biz de bu müracaatlar içinden halkımız kimi teveccüh ederse...
Anket ve temayül sonuçlarını da kesinlikle dikkate alacağızve sonucunda aday belirleme sürecine geçeceğiz. Bu 4-5 basamaklı bir süreç bunun neticesinde de halkımızın gönlüne uygun adayları tespit edip bu yarışa gireceğiz. 
Eski İçişleri Bakanı'mız Emniyet Genel Müdürü'müz Selami Altınok başkanlığında bu süreç başlayacak. Online bir temayül yoklaması olacak. Tamamen şeffaf, net ve en ufak bir şaibeye yer vermeksizin bir çalışma olmuş olacak. 
Bunun sonucunu da hiçkimse göremiyor sadece Cumhurbaşkanı'mız ve Seçim İşleri Başkanı'mız görüyor. Sağdan soldan gelen temayülde şu sonuç çıktı bu sonuç çıktı söylemleri de dedikodudan ibarettir.''