Bugün aralıklarla devam eden yağmur, akşam saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı. Özellikle Düzce’nin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı, il merkezinde de kendisini gösteriyor. Kar yağışı nedeniyle Düzce Belediyesi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı karla mücadele ekiplerini Bahçeşehir bölgesinde hazır halde bekletiyor. 

Kaaar
Bolu Dağı Düzce Kesiminde kar yağışı etkili oluyor
Bolu Dağı’nın Düzce kesiminde kuvvetini artıran kar yağışı nedeniyle Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Ekipleri güzergahta önlemlerini arttırdı. Trafik ekipleri, ağır tonajlı araçlar başta olmak üzere araç sürücülerini buzlanmaya karşı uyarı yapıyor. Öte yandan Karayolları ekipleri de Bolu Dağı Kaynaşlı ve Bakacak kesiminde kar küreme ve tuzlama çalışmaları yapıyor. 

Kar 4
İl Özel İdaresi teyakkuz da… 
Özellikle Düzce’nin yüksek kesimlerinde etkisini sürdüren kar yağışına karşı İl Özel İdaresi Karla Mücadele ekipleri de teyakkuza geçti. İl Özel İdaresi, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Kaynaşlı ve Yığılca ilçelerinde köy yollarında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı, iş makinesi ve ekiplerini hazır halde bekletiyor. 
Meteoroloji’nin tahminlerine göre, kar yağışının gece saatlerinde Düzce’de geniş bir alanda kuvvetini arttırması bekleniyor. 

AÇILIŞ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ AÇILIŞ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

Kar 2Kar 1
HABER: Savaş ARI