Düzce’de yapılan sağlık yatırımlarına bir yenisi daha eklendi, Boğaziçi Beldesi’nde yapımı tamamlanan, Aile Sağlığı Merkezi düzenlenen törenle açıldı. Düzenlenen programa Düzce Valisi Selçuk Aslan, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kılıç’ın yanı sıra kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Whatsapp Image 2024 03 19 At 16.14.16

“Buna Benzer tesislerin açılışları devam ediyor”

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz: “Boğaziçi Beldesi’nde uzun süreden beridir, Aile Sağlığı Merkezi olarak hizmet veren bir binamız vardı, çok eski bir binaydı, güzel bir binayı Boğaziçi Beldesi’ne kazandırmış olduk. Bu ve buna benzer tesislerin temel atma törenleri, inşaatları ve açılışları devam ediyor, bundan dolayı çok mutluyuz.” İfadelerini kullandı.

“BİROL ŞAHİN’E “DENSİZ” DEDİ… “BİROL ŞAHİN’E “DENSİZ” DEDİ…

Whatsapp Image 2024 03 19 At 16.14.19

Takım çalışmasıyla güzel eserlerin ortaya çıktığını ifade eden AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk: “Devletin bir yatırımı var, devlet millet el ele verince, böyle güzel tesisler ortaya çıkıyor. Atom Karınca bir sağlık müdürümüz, arkasında dirayetli bir valimiz hep birlikte takım çalışmasıyla böyle güzel eserler ortaya çıkıyor, çıkmaya da devam edecek, bu tesisin hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 19 At 16.14.21

“Yüzüncü Yıl anısına, Yüzüncü Yıl Aile Sağlığı Merkezi”

Düzce Valisi Selçuk Aslan: Bugüne kadar verilmiş birçok emeğin kurdelesini keserek, vatandaşlarımızın hizmetine alıyoruz diyen Düzce Valisi Selçuk Aslan: “Bugün Boğaziçi Beldesi’nde açacağımız aile sağlı merkezi Yüzüncü yılın anısına, Yüzüncü Yıl Aile Sağlığı Merkezi olarak isimlendirildi, Aile sağlı merkezimizin Boğaziçi Beldesi’ne hayırlı olmasını diliyorum. İfadelerini Kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 19 At 16.14.18

Yüzüncü Yıl Aile Sağlığı Merkezi,Düzce İl Müftüsü Osman Aydın tarafından yapılan duanın ardından, kurdele kesimiyle açıldı. Öte yandan Düzce Valisi Selçuk Aslan, açılışı gerçekleştirilen Aile Sağlığı Merkezi’ni gezerek, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’dan bilgi aldı.

Haber: Zeki AŞIKOĞLU

KAMERA: LİVA Nur ÜNSAL