Düzce uyuşturucu başta olmak üzere suça karşı etkin mücadele devam ediyor. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde düzenlenen başarılı operasyonlarla özellikle genç bedenleri hedef alan zehir satıcılarına nefes aldırılmıyor. Her ihbarı titizlikle değerlendiren kolluk kuvvetleri teknik ve fiziki takiplerle suçluların ensesine yapışıyor.

Whatsapp Image 2024 01 16 At 16.28.22

KİLOLARCA EROİN ELE GEÇİRİLDİ KİLOLARCA EROİN ELE GEÇİRİLDİ

Düzce İl Jandarma Komutanlığı tarafından 8-15 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen önleyici faaliyetlere yönelik bilgilendirme yapıldı.

Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre; yürütülen devriye görevi ve düzenlenen operasyonlarda 50 gr kubar esrar, 2 gr metamfetamin, 2 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi.

Whatsapp Image 2024 01 16 At 16.28.21

Hakkında uyuşturucu madde imal ve ticareti suçundan adli işlem yapılan 2 şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, uyuşturucu madde kullandığı ve bulundurduğu tespit edilerek gözaltına alınan 15 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı.

Yine son 1 haftada yurda kaçak yollarla giren 3 yasa dışı göçmen yakalanırken, suç ve suçlu ile mücadelenin aralıksız olarak devam ettiği vurgulandı.