Akçakoca Değirmenağzı mevkiinde dip balıkçılığı yapan bir dalgıç tarafından su yüzünde hareketsiz duran bir adam fark edildi. Hemen kıyıdaki balıkçılardan el işareti yaparak yardım isteyen dalgıç, 80 yaşlarındaki adamın yaşamını yitirdiğini fark etti.
İhbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Sahile çıkartılan ceset, savcının incelemesi sonrası otopsi için adli tıp kurumuna gönderildi. Olayın intihar mı, boğulma mı yoksa cinayet mi olduğu otopsi sonucu netlik kazanacak. Öte yandan ölü bulunan şahsın ilçenin tanınan eşraflarından İrfan Horoz olduğu belirlendi.
Editör: Liva Ünsal