Acaroğlu Restoran, yemek sektöründe büyümesini sürdürüyor. Kaliteli hızlı servisi ve farklı damak tatları ile Düzce’nin lezzet zinciri konumundaki Acaroğlu, 2’nci şubesini Küçük Sanayi Sitesinde açtı.

Acaroğlu Restoran’ın açılış törenine, AK Parti 23. Dönem Rize Milletvekili Tıp Doktoru Lütfü Çırakoğlu, Düzce eski Belediye Başkanı İsmail Bayram, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, iş insanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan AK Parti 23. Dönem Rize Milletvekili Tıp Doktoru Lütfü Çırakoğlu, "Hekim olmam sebebi ile kısa da olsa Düzce’de hastane yöneticiliği yaptım. Düzce Türkiye’nin en yeşil bölgesi. Hem denizi, hem havası, dağları ve ormanları ile beraber çok güzel şirin bir kent. Ancak bir tehlike bekliyor Düzce’yi; betonlaşma tehlikesi. Düzce’nin tabiatını korumak Düzcelilerin ve yöneticilerin görevidir. Ben bir Rizeli olarak bu hassasiyeti Düzceliler’den bekliyorum. Bu sıkıntılı dönemde bütün dünyada işsizliğin çok yoğun olduğu arttığı dönemlerde Düzce’de böylesi nezih bir mekânı açma cesaretini gösteren ve yaklaşık 40 kişinin evine ekmek götürmesine katkı sağlayan, iş imkânı sağlayan Ahmet Acaroğlu kardeşimize ve kardeşlerine teşekkür ediyorum” dedi

Çırakoğlu’nun konuşmasının ardından, yapılan dualarla Acaroğlu Restoranın açılışı gerçekleşti. Restoranın açılış kurdelesini AK Parti 23. Dönem Rize Milletvekili Tıp Doktoru Lütfü Çırakoğlu, Düzce eski Belediye Başkanı İsmail Bayram ve Ahmet Acaroğlu birlikte kesti.

HABER: Savaş ARI