14 Mayıs seçimlerine 3 gün süre kala Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce basın açıklaması düzenledi. İnce, canlı yayında adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Muharrem İnce canlı yayında şunları söyledi:

“40 yılın üzerinde siyasette hizmet ettim. Bu son 45 günde gördüklerimi son 45 yılda görmedim. Sahte dekontlar sahte videolar. İsrailli bir porno sitesinden alıyor benim fotoğrafımı koyuyor üstüne. Bunları da FETÖ’cüler yapıyor.

Hiçbir emniyet mensubu, hiçbir savcı bunu soruşturma yapmıyor. Hiçbir gazeteci de bunu yazmıyor. Yazan da FETÖ’cülere hizmet eder gibi yazıyor. ‘Özel hayatın gizliliği’ diyor. Bu özel hayat değil iftira. Türkiye Cumhuriyeti devleti benim itibarımı koruyamamıştır.”

ADAYLIKTAN ÇEKİLİYORUM

MAAŞ ARTIŞLARI PEŞ PEŞE GERÇELEŞTİRİLECEK MAAŞ ARTIŞLARI PEŞ PEŞE GERÇELEŞTİRİLECEK

"Ne kadar kaçak FETÖ’cü varsa bana saldırıyor. Her gün dövüştüm bunlarla. Pazar günü sandığa gidiyoruz. Memleket Partisi Türkiye için önemlidir. Mutlaka o mecliste olmalıyız. Atatürkçüler o mecliste olmalıdır. Türkiye’nin sigortası memleket partisidir.

Memleket Partisine her evden bir oy istiyorum. Saraydan para aldı çekilemez diyenlere sesleniyorum. Adaylıktan çekiliyorum bunu memleket için yapıyorum. Kaybettiklerinde suçu bana atmasınlar bahaneleri kalmasın."

HABER- NALAN TAYYAR