Göreve geldiği günden bu yana mali kriz ve borçlarla devraldığı Akçakoca Belediyesi’ni ayağa kaldırmak için gece gündüz çalışan Fikret Albayrak, Akçakoca’da belediyeye ait otobüslerin yetersizliği konusunda Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü bilgilendirmişti.

B1

Bu duruma kayıtsız kalmayan Başkan Özlü, Düzce’nin Karadeniz’e açılan kapısı Akçakoca’da, hem vatandaşların, hem de ilçeye gelen turistlerin mağduriyet yaşamaması için Akçakoca Belediyesi’ne 8,5 metre uzunluğunda 3 adet otobüsü bir süreliğine tahsis etti.

BEYKÖY BELEDİYESİ: ALAN ŞAHSA GEÇTİ, SORUMLULUĞUMUZ KALKTI BEYKÖY BELEDİYESİ: ALAN ŞAHSA GEÇTİ, SORUMLULUĞUMUZ KALKTI

B2-1

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak sosyal medya hesabından konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'ye, belediye otobüslerimizin yetersizliği konusunda bilgi vermiştim. Kendisi, Akçakoca'mıza 8,5 metre uzunluğunda 3 adet otobüsü bir süreliğine kullanmak üzere hizmetimize gönderdi. Bu araçlar cumartesi günü Akçakoca'mıza hizmet vermeye başlayacak. Akçakoca halkı adına, kendisine bu nazik davranışı için gönülden teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

B3

Öte yandan iki başkanın dayanışması, vatandaşlar tarafından takdir topladı.

Haber: Zeki AŞIKOĞLU

Editör: Zeki Aşıkoğlu