banner851

banner955

3 GÜN TRAFİĞE KAPATILACAK

Akçakoca Belediyesi Mobilyacılar Sitesi yolunda başlatacağı asfalt çalışması nedeniyle söz konusu güzergahın 26-27-28 Ekim tarihlerinde 3 gün süreyle trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Akçakoca 25.10.2022, 17:30
984
3 GÜN TRAFİĞE KAPATILACAK

Düzce ve ilçe belediyeleri havaların elverişli gittiği şu günlerde alt ve üst yapı çalışmalarını hızlandırdı. Akçakoca merkezdeki tüm yolların kente yakışır bir hale bürünmesi için ekiplerine talimat veren Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Yukarı Mahalle’den sonra şimdi de Mobilyacılar Sitesi yolunda yürütülecek çalışmaları yakından takip edecek.  

Belediyeden yapılan açıklamada, yol çalışmaları nedeniyle 3 gün süreyle Mobilyacılar Sitesi yolunun trafiğe kapatılacağı bildirildi.

Açıklamada şunlar kaydedildi: “İlçemiz Osmaniye Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Mobilyacılar Sitesi yolu üzerinde asfalt çalışması başlatılacaktır. Asfalt çalışması öncesi hazırlık yapılması kapsamında yol 26 Ekim 2022 Çarşamba, 27 Ekim 2022 Perşembe ve 28 Ekim 2022 Cuma günleri trafiğe kapatılacaktır. Vatandaşlarımızın ulaşımda sıkıntı yaşamaması için Yeni Mahalle Üç dere sokak üzerinden Mobilyacılar Sitesine ulaşımda kullanmaları rica olunur.”

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız