31 Mart yerel seçimlerinde Akçakoca Belediye Başkanlığı ipini göğüsleyen CHP’li Fikret Albayrak, mazbatasını almasının ardından ilçede fark yaratmaya devam ediyor. Ramazan Bayramının ikinci gününde düzenlenen halk bayramlaşmasına ilçe halkının ilgisi büyük oldu.

Bayramlaşma törenine Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ın yanı sıra Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, ilçe kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Mustafa Can ve Belediye Başkanı Fikret Albayrak, programa katılan Akçakoca halkı ile bayramlaşarak, Ramazan Bayramlarını kutladı.

“SEÇMEN FATURAYI İYİ PARTİ’YE KESTİ” “SEÇMEN FATURAYI İYİ PARTİ’YE KESTİ”

Whatsapp Görsel 2024 04 12 Saat 11.34.51 2E6433D2

Akçakoca ilçesinde tarihi anların yaşandığı bayramlaşma programına, 5 yıl aradan sonra ilk kez Belediye Başkanı katıldı. Bayramlaşma programına katılan vatandaşlar, tulum eşliğinde horon oynadı.

Whatsapp Görsel 2024 04 12 Saat 11.34.52 6B358D4A

Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezi’ne açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Albayrak, “Dün, vatandaşlarımızın çok yoğun katılımı ile halk bayramlaşmasını gerçekleştirdik. İlçe kaymakamımız Mustafa Can bey bana, ‘5 yıldır burada görev yapıyorum, resmi bayramlaşma törenine ilk kez Belediye Başkanının katıldığını gördüm’ dedi. Bu da bizi mutlu etti” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 04 12 Saat 11.34.53 6229323E

Albayrak, halk bayramlaşmasının ardından, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarını tek tek ziyaret ederek, bayramda görevi başında olan tüm personellerin Ramazan Bayramını kutladı.

Albayrak, bayramlaşma programlarının ardından Yukarı Mahalle’de, ilçe turizmine yeni bir soluk getirecek olan konak açılışı törenine katıldı.

HABER: Savaş ARI